1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Adanada staj istiyoruz :)

Konusu 'Staj Rehberi ve İmkanları' forumundadır ve Özlem Albayrak tarafından 8 Ocak 2013 başlatılmıştır.

1. Özlem Albayrak Adana Temsilcisi

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Adana
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    merhaba arkadaşlar ben ve arkadaşım isg sınavınızı geçtik sertifikasını bekleyen isg uzman adayıyız fakat adanada bize yardımcı olacak bir uzman bulamadık :( en azından işe girene kadar bir uzmanın yanında işi öğrenmek istiyoruz , araştırdık ama adanada kimseyi bulamadık :( bu işi layıkıyla yapmak istiyoruz onun içinde tecrubeli bir uzmanın elimizden tutması gerekiyor :) desteklerinizi rica ediyoruz :)
  2. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    EKOTEKNİK İSG (İş Sağlığı Güvenliği ve Çevre)
    Adana'da başka bir proje için iş güvenliği uzmanı arıyoruz. Bu sefer inşaat mühendisi olması şart değil ancak inşaat tecrübesi aranıyor. Geçerli uzmanlık belgesi şartı aranmaktadır ve bayan da olabilir, şantiye şartları erkek ya da kadın olması için müsait ve konaklama bize ait.
    Başvuru için info@ekoteknikisg.com
  3. Özlem Albayrak Adana Temsilcisi

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Adana
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Erkan Bey, çok teşekür ederim ilginize. cv lerimizi hemen gönderiyorum size. ama bir sorunumuz var bizim iş tecrübemiz yoktur
  4. fatihazap İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    27076
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    BUSEM İNŞAAT- GAMA
    Adanada staj yapmam lazım yardımcı olabilecek olan var mı?
  5. cul_de_sac İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Özlem Hanım ve Fatih Bey Adana'da Staj imkanı bulabildiniz mi ?
  6. Özlem Albayrak Adana Temsilcisi

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Adana
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    hayır malesef bulamadım adana iş güvenliği konusunda çok kötü bir sehir
  7. fatihazap İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    27076
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    BUSEM İNŞAAT- GAMA
    bende bulamadım
  8. cul_de_sac İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    ben geçenlerde biriyle görüştüm ama gerçekten kellesini koltuguna almış birilerini arıyorlar. Sanırım başka bir şehire gidicem Adana'nın şartları gerçekten çok kötü. Geçen gün Tüyap fuarda İSG söyleşisi vardı katıldınızmı ?
  9. Anıl Keskin Haber Grubu

• Haber Grubu
    Sertifika Numarası:
    92297
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Bende Adanadayım fakat staj ayarlama imkanım yok şu an için daha yeni başlıyacağız işlere anlaştığımız şirketleri genelde ist. merkezden buldukları için ben tanımıyorum anlaştığımız yerlerdeki muhatapları 1-2 ay içerisinde anca olur o da işinize yaramaz herhalde yoksa yardımcı olmak isterdim
  10. Özlem Albayrak Adana Temsilcisi

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Adana
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    teşekür ederim ilginiz için dj_shark bey, umarım o zamana kadar çalışıyor olurum ama eğer çalışmıyorsam hala sizin bilgilerinizden faydalanmak isterim :)
  11. Özlem Albayrak Adana Temsilcisi

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Adana
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    cul_de_sac bey haberim olmadı tüyaptaki söyleşiden :( bilgim olsaydı mutlaka katılırdım
  12. cul_de_sac İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Bir egitim firması var Adana'da oranın mail grubuna üye olmuştum ama neredeyse 1 yıl önce onlar yaptılar. Ama işverenler kesinlikle isg'cilerin yanlarında değiller çok cahil bir topğluluk gördüm yarım sat sonra çıktım zaten.
  13. Onur Umur Emektar Üye

• Emektar Üye
    Sertifika Numarası:
    48078
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    TEİAŞ
    altı üstü 2 kağıt imzalayacaklar bu ne naz :).. vergiden indirim oalcak deseler bak nasıl yaptırıyorlar:)
  14. Özlem Albayrak Adana Temsilcisi

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Adana
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
  15. cul_de_sac İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    bugün bir arkadaşla konuştum bazı osgb firmaları , 1250 Tl verip danışmanlık yapılacak yerlerede isgcilerin kendi imkanlarıyla gitmelerini istiyorlarmış. Yakında iş yada staj ilanlarında açık artırımla işe alınacaktır diye ilanlar görürsek şaşırmamalıyız. :S :)
  16. mehmet27 İSGforum Üyesi

ARKADAŞALAR ADANAYI BİLMEM AMA ŞANLIURFADA OLAN ARKADAŞLARA GÖBEKLİTEPE OSGB DE İSTEDİGİ ŞEKİLDE YARDIMCI OLMAYA ÇALISIRIM STAJ KONUSUNDA
  17. cul_de_sac İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Ben işe girdim arkadaşlar darısı sizin başınıza inşallah. Staj filan değil direk iş inşallah altından kalkarım.
  18. Özlem Albayrak Adana Temsilcisi

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Adana
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    hayırlı olsunn :)
  19. cul_de_sac İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Teşekkürler Onur ve Özlem :) .. Onur zaten Teias'ta, peki Özlem sizde biryerlere başladınız mı ?
  20. Özlem Albayrak Adana Temsilcisi

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Adana
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    malesef başlayamadım cul_de_sac bey, çünkü belgemm hala elime ulaşmadı her ay bir sorun çıkıyor :) umarım artık nisan ayında elime ulaşacak. nasıl peki çok zorlanıo musunz