1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Adanada staj istiyoruz :)

Konusu 'Staj Rehberi ve İmkanları' forumundadır ve Özlem Albayrak tarafından 8 Ocak 2013 başlatılmıştır.

1. Süleyman DÖMEK İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Firma / Kurum:
    İNŞAAT
    özlem hanım belgenizi aldıgınızda bilgi verin yardımcı olmaya çalışacagım Adana için.
  2. Özlem Albayrak Adana Temsilcisi

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Adana
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    teşekür ederim Süleyman bey, o zaman sizinle mutlaka irtibata geçeceğim
  3. ferhat322 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    süleyman bey adana da ihiyaç varmı iş güvenliği uzmanı alanında
  4. cul_de_sac İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Çok zorlanmıyorum zaten beraber çalıştığım tecrübeli biri var sadece çok fazla dosya var ama ama mutlakaki bazen sıkıntılı zamanlar oluyor onlarıda toplantılarda, tartışmalarda yasalara dayanarak konuştuğumuzdan aşabiliyoruz, gerçektende işverenin gözünde isg yoksa işçide hiç aramayacaksınız, ondan görüşmelerinizde dikkat edin onlar sizi değil, siz onları sorgulayın. Siz neden sertifika konusunda sıkıntı yaşıyorsunuz ? Sertifika teslimini nisana kadar uzatacak nasıl bir sıkıntı yaşadınız merak ettim açıkçası ? Özel bir durumsa tabiki açıklamak sizin dileğinize bağlı Özlem Hanım.
  5. Özlem Albayrak Adana Temsilcisi

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Adana
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    yok özel değil tabi paylaşabilirim :)belge ücretinin yatırılmasını istedikleri tarihte ücreti bankaya yatırdım kuruma götürdüm herkesin belgesi geliyor benimki gelmedi araştırdım kurumunda araştırmasını istedim güya bakanlık benim dekontu kaybetti tabi benim bunu öğrenmem iki ayımı aldı neredeyse öğrendikten sonra bankadan tekrar dekontun bir nüshasını aldım kuruma götürdüm belgeleri tekrar topladık gönderdik onun incelenmeside bir ayı buldu ve perşembe günü sorguladım bu kez ne görim güya belgelere zam gelmiş ocak itibariyle 354 tl imiş ama benim dekontta 340 tl yatırıldığı için imzalamamışlar o yazıyı görünce çıldırdım bu kez araştırdık sağolsun Ergül beyin çok yardımı oldu bu konuda bana . eksik olan para yatırılmalı benim dekontu yatırdığım zamanın bir önemi yokmuş onların eline ulaşan zaman önemliymiş , artık ücreti kurum yatırmış hemen tabi bununda incelenmesi en az bir ayımı alacakk bakalım artık belge ne zaman elime ulaşacak onun yüzünden o kadar çok iş kaçırdım kı :(
  6. cul_de_sac İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Ne diyeyim yorum dahi yapamıyorum resmen şans kapınızı çalmış, neysek, kısa zamanda gelir artık sertifikanız. Teklifler yine gelir merak etmeyin. Mezuniyetiniz nedir normalde ?
  7. Özlem Albayrak Adana Temsilcisi

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Adana
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    inşallahh beklicemm artık mezuniyet fizik- kimyaa
  8. cul_de_sac İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Çift anadalmı yani, gayet iyiymiş sektör olarak ne düşünüyorsunuz ? Bilmem ilgilenirmisiniz ama İsken alımlara başlamış diye duydum bikaç gün önce...
  9. Özlem Albayrak Adana Temsilcisi

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Adana
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    evet çift anadal , bu saatten sonra düşünecek birşey kalmadı :) osgblere bğlı çalışmayı düşünüyorum
  10. Onur Umur Emektar Üye

• Emektar Üye
    Sertifika Numarası:
    48078
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    TEİAŞ
    işin ilginci ben 1,5 yıldır sevabına TEİAŞ'ta isg işlerine bakıyorum 5,5 yıldır da burada çalışıyorum ama daha belgem çalışmıoyr hala :)
  11. Özlem Albayrak Adana Temsilcisi

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Adana
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    benden kötüleride varmış halime çokk ŞÜKÜRR :)
  12. cul_de_sac İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Ama onların şartlarıda çok iç açıcı değil diye biliyorum..
  13. Özlem Albayrak Adana Temsilcisi

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Adana
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    malesef :( iskenden haberim yoktu bir araştırımm bakalımm teşekür ederim :)
  14. Onur Umur Emektar Üye

• Emektar Üye
    Sertifika Numarası:
    48078
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    TEİAŞ
    özlem hoca sen sen ol, bir yıl osgb lerde çalış ama sonra bağımsız olmaya bak :)
  15. Özlem Albayrak Adana Temsilcisi

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Adana
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    zaten amacım o önce işi öğrenmek sonra bağımsız çalışmayı istiyorum yada devlette kendi işim dışında su 80 saat uzmanlık yapmak tabi bunun için devlete kapak atmak gerek :)
  16. Onur Umur Emektar Üye

• Emektar Üye
    Sertifika Numarası:
    48078
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    TEİAŞ
    Hımm üstüme alınmalı mıyım acaba :)?
  17. Özlem Albayrak Adana Temsilcisi

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Adana
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
  18. Onur Umur Emektar Üye

• Emektar Üye
    Sertifika Numarası:
    48078
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    TEİAŞ
    bugün ardı ardına goller yiyorum :) 8-0 lık türkiye ingiltere maçından beter :)
  19. Özlem Albayrak Adana Temsilcisi

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Adana
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    hehh hee :) yok yok ben öle şey yapmam :) saygım sonsuzz size :)
  20. cul_de_sac İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Benim devlette hiç gözüm yok... Özel sektör devam, bakalım belki bir süre sonra bende bağımsızlık ilan ederim ama şartlarım iyi hatta birçok isgciden iyi ondan pek ayrılmanın hesabınıda yapmıyorum.