1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Adanada staj istiyoruz :)

Konusu 'Staj Rehberi ve İmkanları' forumundadır ve Özlem Albayrak tarafından 8 Ocak 2013 başlatılmıştır.

1. Onur Umur Emektar Üye

• Emektar Üye
    Sertifika Numarası:
    48078
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    TEİAŞ
    allah size koalylık versin cul-de-sac bey....
  2. cul_de_sac İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Ya Allah bu memleketin tüm çalışanlarına kolaylık versin, bugün bir işçinin ayağı aksıyordu hafif birde yüksekte çalışma için tırmanma yapıyordu durdurdum ne yapıyosun neden orada çalışıyorsun diye sordum adam zannediyorki onu işten attırıcam ondan savunmacı halde cevap veriyordu, dedim sakin ol senin sağlığın için konuşuyorum. Ama insanlar öyle şartlandırılmışki her kötü şarta iyisinin olabileceğine inanmıyor, yani isg bilincini millete kazandırmak gerçekten çok zor olacak..
  3. cul_de_sac İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Müsait bi zamanda Adana'daki uzmanlar biraraya gelelim mümkünlüğü varsa...
  4. Özlem Albayrak Adana Temsilcisi

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Adana
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    ne güzel olur :) ama adanadaki uzmanlarda iş yok gibime geliyor :) birlik olabilir mi gerçi içinde birlik olabilecekler mutlaka vardır olmadı biz azınlıklar toplanırız :)
  5. cul_de_sac İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Biz gençlerin artık bir araya gelmesi şart, adana genç iş gcünü göz ardı etmemeli bunun içinde biraz cesaretimiz olmalı.
  6. Özlem Albayrak Adana Temsilcisi

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Adana
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    cesaret işin içine girerse bende cesaret full :) umarım kırmazlar cesaretimizi :) ama yılmak yokk :) toplanalımm :)
  7. Onur Umur Emektar Üye

• Emektar Üye
    Sertifika Numarası:
    48078
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    TEİAŞ
    HEm bir araya gelelim hem de iller arasında koordinasyon kuralım Cul de sac bey..Bizler Bursa, Kocaeli ve İstanbul'da bir araya gelmeye başladık..
  8. Özlem Albayrak Adana Temsilcisi

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Adana
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    bizide alın aranızaaa :)
  9. Onur Umur Emektar Üye

• Emektar Üye
    Sertifika Numarası:
    48078
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    TEİAŞ
    İnşallah, negüzel temenniler bunlar :)Adana'da biraz fazla uzak km. olarak.. Ancak yürek mesafesi belli ki kısa :)
  10. Özlem Albayrak Adana Temsilcisi

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Adana
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    öyle malesef hem adanada sizler gibi uzmanlarımız yok malesef :( öncü, lider bizim sizin gibi uzmanlara ihtiyacımız var olurda toplantımız olursa toplanabilirsek sizleri aramızda görmeyi çokkk isterimm :)
  11. cul_de_sac İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Haklısınız Onur bey artık sektör ne olursa olsun her zaman sektör içi desteklere ihtiyaç duyulmakta, bunlar kısa zamanda faaliyete geçmeyebilir ama başlangıç bazen birçok sonuca varmanın ana maddesidir. Belki bunlar biraz kafa tutucu sözler , avare düşünceler var sanılabilir ama ben her zaman neden olmasın derim.
  12. Mustafa Yıldırım Etkinlik Grubu

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Nevşehir
    Sertifika Numarası:
    69893
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    sınavı geçip sertifikası gelmeyen varmı halaaa
  13. cul_de_sac İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Özlem Hanım'ın gelmemiş maalesef.
  14. Özlem Albayrak Adana Temsilcisi

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Adana
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
  15. Mustafa Yıldırım Etkinlik Grubu

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Nevşehir
    Sertifika Numarası:
    69893
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    bakanlık size torpil geçmiş o zaman. bi terslik var sizn işte. araştırın bence
  16. Kubilay Altınoğlu İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    79366
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Şahsen uzman olanların uzman adaylarına yol gösterici olması taraftarıyım ;) ( elimizden tutun )
    Adana'da Nisan ayı içerisinde Çukurova Üniversitesinde Makina Mühendisleri Odası ve Maden Mühendisleri Odasının düzenleyeceği geniş çaplı bir konferans var. Bu konferansa katılmanızı öneririm. Kendi şahsım adına daha 2.sınıf ögrencisi oldugumdan orada arkadaşlarımızla görev almayı planlıyoruz. Bölüm hocamıza da danışıp bu konuyu gündeme getirmek isteriz.
  17. cul_de_sac İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    ama gelecek inşallah en kısa zamanda dimi ;)
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 26 Mart 2013 ---
    Nisan ayının hangi günlerinde ? Kubilay Bey ?
  18. Özlem Albayrak Adana Temsilcisi

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Adana
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    evet evet bugün haberini aldım en yakın süre gelecek hafta :) gelmezse sonraki haftaya elime ulaşacakmış
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 26 Mart 2013 ---
    mustafa bey aylardır peşindeyim benim başıma gelen kimsenin başına gelmemiştir üstüste olaylar yaşadımm :) hiç sormayın ondan bu kadar sürdüü :(
  19. Mustafa Yıldırım Etkinlik Grubu

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Nevşehir
    Sertifika Numarası:
    69893
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    hayırlısı olsun bakalım. o zaman siz stajı falan boşverin direkt iş aramaya başlayın. çok zaman geçirmişiniz zaten
  20. cul_de_sac İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Ayrıca Kubilay bey ben odanın yapacağı bir faaliyete pek sıcak bakmıyorum.