1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Adanada staj istiyoruz :)

Konusu 'Staj Rehberi ve İmkanları' forumundadır ve Özlem Albayrak tarafından 8 Ocak 2013 başlatılmıştır.

1. Kubilay Altınoğlu İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    79366
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Nisan ayının 2. haftası diye düşünülüyordu. Kesin tarihlerini alıp sizlerle en kısa sürede paylaşırım.
  2. cul_de_sac İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Bence staj faydalı olur arkadaşların direk atılmalarını tavsiye etmem.
  3. Özlem Albayrak Adana Temsilcisi

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Adana
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    arıyorum buluyorumda ama belge olmadığı için kaçırıyorum :)
  4. cul_de_sac İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Ben ÇASGEB kongresine katılacağım Nisan ayında başka kongre planım yok.
  5. Mustafa Yıldırım Etkinlik Grubu

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Nevşehir
    Sertifika Numarası:
    69893
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    :) ya yeni sınav yapılıp ben uzman olana kadar açık çok. bulursunuz :)
  6. Özlem Albayrak Adana Temsilcisi

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Adana
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    ya ben belgem gelene kadar dedimki işi öğrenim birileri destek olsun yol göstersin ama malesef o yardımı edecek bir uzman dahi çıkmadı ortaya :( adanadan tabii şehir dışlarından oldu oralarada benim gitme durumum yoktu . bu arada iş görüşmelerim oluyor ama adamlar benden belgemi istiyorlar belge olmadığı içinde anlaşamıyoruz :)
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 26 Mart 2013 ---
    arkadaşlar adanadaki müh. odasının yapacağı kongre sanırım yanlış hatırlamıyorsam 19-20 nisan gibiydi
  7. cul_de_sac İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Olurmu hiç belgeniz yolda zaten sınav sonucunuzu gösterin yeter bu arada arkadaşlar iş görüşmelerine orjinal sertifikanızı götürmeyin. Hatta hiç götürmeyin. Deneme sürecine katılmak istediğinizi risk analizi hakkında yardımcı olabileceğinizi söyleyin.
  8. Özlem Albayrak Adana Temsilcisi

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Adana
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    sınav sonucu onları kesmiyor malesef :) onlar belge numarası istiyor genelde hep beni acil uzman arayanlar aradı :) malesef belge olmadığı içinde anlaşamadık :) söylediklerinizi unutmıcamm :) haklısınız en doğruusuu kendimizi garantiye almak için :)
  9. cul_de_sac İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Bakın beni yıkılan Galatasaray Stadyumunun yerine yapılacak plaza projesi için aradılar, net olarak hayır dedim çünkü acil arayanlar bu işi ciddiye almayanlar ve işlerini sona bırakanlardır diye düşünüyorum. Kendinizi nasıl bir ortamda çalışabileceğiniz konusunda sorgulayın, mobbingle karşılaşıp işin başında zayıflamayın ve mutlaka sizinle çalışmak isteyenlerin için sorumlu bir müdürle, genl koordinatörle, proje müdürüyle gmrüşün. İnsan kaynakları sizinle görüşme yapacak bilirkişiler olamaz.
  10. Özlem Albayrak Adana Temsilcisi

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Adana
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    beni genelde osgb ler arıyor :) antepten çok teklif geliyor kimi firma sahiplerini sesi bile güven vermiyordu onlara belgem bahane oluyordu :)
  11. cul_de_sac İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Ben Antepliyim ama burdayım, oralar şu an için zor olur... bilginize...
  12. Özlem Albayrak Adana Temsilcisi

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Adana
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    biliyorum ama adanad daha kötü sizde biliyorsunuz buranın durumunu birde adamlarda ciddiyet bile yokk... işveren nasıl bizden güven veren hareketler bekliyorsa bende işverenden aynı şeyi beklerim eğer bana size şu gün su saatte döneceğim dediklerinde dönmezlerse benim gözümde bitiyorlar işin ciddiyetinde değillerdir bencee
  13. cul_de_sac İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    haklısınız...
  14. Onur Umur Emektar Üye

• Emektar Üye
    Sertifika Numarası:
    48078
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    TEİAŞ
    Oda yapıyor diye önyargılı olmamak lazım. Odalara sahip çıkmalıyız. Ve mevcut yönetimleri kapsayıcı olmaya zorlamalıyız. Ne y azık ki çok dar bakış açılarıyla yönetildiklerini görüyoruz.
  15. Süleyman DÖMEK İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Firma / Kurum:
    İNŞAAT
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 27 Mart 2013 ---
    Ferhat bey şuan değil ama yakında olacak siz cv nizi yollayın bana yalnız şartları daha önce belirtmiştim OSHA belgesi şart ve iyi derecede ingilizce.
  16. cul_de_sac İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    sizde şartlarınızı arkadaşlara belirtirseniz iyi olur Süleyman bey
  17. Süleyman DÖMEK İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Firma / Kurum:
    İNŞAAT
    en az 5 yıl tecrübeli c sertifikasına sahip. b tercih sebebidir. Adana incirlikte çalışacak olmasından dolayı Amerikan standartları gereği OSHA 30 HOUR SAFETY BELGESİ. iyi dercede ingilizce yazma ve okuma. iyi dercede bilgisayar.
  18. Anıl Keskin Haber Grubu

• Haber Grubu
    Sertifika Numarası:
    92297
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Adanalılar bi ara toplanak ta bi Ciğerci Bedoya gidelim :D
  19. cul_de_sac İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Süleyman Bey, ben verdiğiniz cevaptan hiç ama hiç tatmin olmadı onlar Amerikalı diye siz onlara ayak uyduracak uzmanlık yapmayacak birini arıyorsunuz, gerçekten yazık bir durum...
  20. Özlem Albayrak Adana Temsilcisi

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Adana
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    stajlar faydalı da bulabilsekk :) faydasını göreceğiz de bulamıyoruz sorun orda