1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .
 2. ISGForum Geliştiricileri - Haberler
  Paylaştığınız güncel haberlerin ana sayfa (portal) slideshow'da çıkmasını istiyorsanız, yüklediğiniz resmin ismi haber olmalı, uzantısı ise jpg olmalıdır. Örnek için ana sayfada ki haberleri inceleyebilirsiniz. Bunu uyguladığınız zaman haberleriniz ana sayfamızda otomatik olarak gösterilecektir.

Adana'daki 10 kayıp işçinin isim listesi

Konusu 'Kaza ve Olay Haberleri' forumundadır ve efecan tarafından 28 Şubat 2012 başlatılmıştır.

 1. efecan İSGforum Üyesi

  Adana'nın Kozan ilçesinde Gökdere Barajındaki patlamadan dolayı kaybolan 10 işçiden birinin daha cesedine ulaşıldı. Bugüne kadar 3 cesedin bulunduğu barajda kayıp 7 işçiyi arama çalışmaları devam ediyor.Olayın yaşandığı ilk gün iki yaralı ve ikinci gün ise iki işçinin cesedinin bulunduğu barajdan bugün sabah saatlerinde kayıp sekiz işçiden biri olan Erkan Yiğen (28)'in cansız bedenine ulaşıldı.
  manset.jpg
  Günün ilk ışıklarıyla başlayan arama çalışmalarında baraj inşaatında kepçe operatörü olarak çalışan kayıp işçi Erkan Yiğen'in cesedine patlamanın yaşandığı baraj kapağının altında ulaşıldı. Yiğen'in cesedinin karaya çıkarılmasının ardından kardeşleri İsmet, Yasin, Ayhan, Halil, Rafet ve Serkan Yiğen cenazelerinin bulunmasına şükür ettiler. Erkan Yiğen'in kardeşi Yasin Yiğen; "Şükürler olsun kardeşimizin cenazesine ulaşabildik" dedi.

  1984 Kozan doğumlu olan Erkan Yiğen'in evli ve iki çocuk babası olduğu belirtilerek, yakın zamanda bir bebek bekledikleri bildirildi.

  Öte yandan, arama kurtarma çalışmalarını Ankara, Gaziantep, Mersin, Konya, Diyarbakır ve çevre illerden gelen yaklaşık 35 ekip 250 kişi ile sürdürüyor. Ekipler kayıp 7 işçinin daha cesedine ulaşabilmek için çalışmalarını yoğunlaştırdı. 28.02.2012

  (CİHAN)/ZAMAN