1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .
 2. ISGForum Geliştiricileri - Haberler
  Paylaştığınız güncel haberlerin ana sayfa (portal) slideshow'da çıkmasını istiyorsanız, yüklediğiniz resmin ismi haber olmalı, uzantısı ise jpg olmalıdır. Örnek için ana sayfada ki haberleri inceleyebilirsiniz. Bunu uyguladığınız zaman haberleriniz ana sayfamızda otomatik olarak gösterilecektir.

Afiş Asarken Çarpıldılar!

Konusu 'Kaza ve Olay Haberleri' forumundadır ve Erkan Dündar tarafından 25 Mart 2012 başlatılmıştır.

 1. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

  • Site Yöneticisi
  İl Temsilciliği:
  Trabzon
  Sertifika Numarası:
  47086
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Denizli’de bir otomobil bayiinde çalışan işçiler afiş asmak isterken taşıdıkları merdiven yüksek gerilim hattına takıldı. İki işçi hastanede kurtarılamadı bölgede elektrikler 2 saat kesildi.
  manset.jpg
  Denizli’de taşıdıkları merdivenin yüksek gerilim hattına değmesiyle elektrik akımına kapılan bir otomotiv firmasında çalışan işçilerden 2’si öldü, 4’ü yaralandı. Denizli-Ankara Karayolu üzerindeki bir otomobil bayiinde çalışan işçiler, bugün saat 09.00 sıralarında, teşhir salonunun önüne reklam afişi asmak istedi. İşçilerden 26 yaşındaki Tuncay Koçyiğit, 33 yaşındaki Sadık Göcemen, 38 yaşındaki Ali Rıza Erkul ve satış müdürü 32 yaşındaki Ahmet Uğur’un taşıdığı 3 metre uzukluktaki demir merdiven, yüksek gerilim hattına değdi. 4 işçi elektrik akımana kapıldı. Bu sırada arkadaşlarına yardıma gelen İsmail Karpuz ile Kenan Göçer de akıma kapıldı.

  Daha altı aylık evliydi
  Yaralanan işçiler hastaneye kaldırılırken 6 aylık evli Koyiğit ile Göcemen, tüm müdahalelerine rağmen kurtarılamadı.
  Olay anında yüksek gerilim hattı tellerinin birbirine değerek kısa devre yapması sonucu bölgede elektrikler kesildi. Yaklaşık iki saatlik kesintinin ardından bölgeye tekrar elektrik verildi. Polis, olayla ilgili soruşturmanın sürdüğünü bildirdi. Ölen iki işçinin cenazesi otopsi için Pamukkale Üniversitesi Adli Tıp Kurumu’na kaldırıldı.

  25 Mart 2012
  Milliyet