1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Afyon'da patlamadan korunma dokümanı hazırlama eğitimi

Konusu 'Eğitim Duyuruları' forumundadır ve Taner Yılmaz tarafından 15 Aralık 2014 başlatılmıştır.

1. Taner Yılmaz Etkinlik Grubu

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Afyon
    Sertifika Numarası:
    57660
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Afyon Ticaret Odası meclis salonunda Afyon Aktif İş Sağlığı ve Güvenliği Ltd. Şti. ile Meditek Yazılım birlikteliğinde iş güvenliği uzmanları ve iş güvenliği alanına ilgi duyanların tümü için düzenlediğimiz ücretsiz eğitime sizi davet ediyoruz. Katılımınızdan onur duyarız.

Eğitimler

1. seans (10:00 - 12:00)

İş Kazalarında Kök Neden Analizi ve Problem Çözme Teknikleri

Özgür Yağmuroğlu
    Yalın Üretim Sistemi Uzmanı
    Elektronik ve Haberleşme Mühendisi

2. Seans (13:00 - 17:00)

Patlamadan Korunma Dokümanı Hazırlama

Abidin Özler
    A Sınıfı İş Güvenlği
    Makine Mühendisi & Yazılım Uzmanı

Önemli Not: Katılma isteğinizi bize maili cevaplayarak bildirdiğinizde tarafınıza eğitim notu gönderilecektir.

Detaylar ekteki broşürdedir.

Taner YILMAZ
    A Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı
    0 532 783 21 03

taner@afyonaktif.com

www.afyonaktif.com

Ekli Dosyalar:

2. ali erdoğan İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    15303
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    firmalar kendi reklamıını mı yapacak yoksa gercekten eğitim verilecek mi??
    düsündürücü
  3. Taner Yılmaz Etkinlik Grubu

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Afyon
    Sertifika Numarası:
    57660
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Kişibaşı 250 tl ya satılan bir eğitimi ücretsiz düzenliyoruz. Uzman arkadaşlarla tanışma ve paylaşımda bulunmak istiyoruz .

Fırsatı olan arkadaşları bekliyoruz.
  4. Ersin Bozkurt Forum Yöneticisi

• Forum Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    43934
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Makina mühendisi
    iyi niyetli ve ücretsiz tüm eğitimleri desteklemek gerekir,her farklı sunum kişiye yeni bilgiler katacaktır