1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .
 2. ISGForum Geliştiricileri - Haberler
  Paylaştığınız güncel haberlerin ana sayfa (portal) slideshow'da çıkmasını istiyorsanız, yüklediğiniz resmin ismi haber olmalı, uzantısı ise jpg olmalıdır. Örnek için ana sayfada ki haberleri inceleyebilirsiniz. Bunu uyguladığınız zaman haberleriniz ana sayfamızda otomatik olarak gösterilecektir.

Akıllı cep telefonlarının tuvaletlerden daha kirli olduğu ortaya çıktı.

Konusu 'Güncel Haberler' forumundadır ve Erkan Dündar tarafından 13 Ocak 2014 başlatılmıştır.

 1. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

  • Site Yöneticisi
  İl Temsilciliği:
  Trabzon
  Sertifika Numarası:
  47086
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  haber.jpg
  GELİŞEN teknolojiyle birlikte en yakın arkadaşımız olan akıllı cep telefonlarının tuvaletlerden daha kirli olduğu ortaya çıktı. Tüm gün elimizden düşürmediğimiz mucize aletlerin üzerinde umumi bir tuvaletten 18 kat daha kirli olduğunu kanıtlayan araştırmacılar, telefon temizliği konusuna dikkat çekiyor. Telefonların sürekli ısınması ve kılıf içinde karanlıkta durması, bakterilerin üremesi için oldukça elverişli bir ortam yaratıyor. Bu neden artık teknoloji fuarlarında telefonlar kadar telefon üzerinde yaşayan bakterilerin temizliği için satılan ürünlerin tanıtımı da yapılıyor.

  KAYNAK
 2. sema cymz İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  63715
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  cok igreenccc !! olsada yine de vazgecilmezimiz:)
 3. Benimki kesin sehir sebekesi gibidir.. :)) ne kadar temizlesemde bilimum makyaj malzemelerim bile telefonun ekraninda oluyo :))
 4. İğğğğğğğğğğğğ