1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Alınması gereken tüm tedbirlerin alındığı durumlarda risk analizi?

Konusu 'Risk Değerlendirmeleri ve Yönetimi' forumundadır ve messias tarafından 12 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

 1. messias İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  DUYUM OSGB
  arkadaşlar size bir sorum olacak risk analizi yaptığım bir işletmede örneğin yangın konusuyla ilgili akla gelebilecek bütün tedbirler alınmış herşey çok düzgün bir şekilde işliyor. alınan tedbirlerin bakımları sürekli yaptırılıyor. şimdi böyle bir durumda 5x5 'de 1x5 lik bi sonuç çıkıyor belkide en önemli konu olan yangın konusunda yani en azından beni yorumum. böyle bir işletmeyede 2x5 vermek çok ayıp olur:)

  ne yapmak lazım yangın konusuna hiç değinmeden geçmek mi gerekir yoksa yine 1x5 yazıp mevcut önlemlerin devamımı önerilmelidir?
 2. Deniz K. İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Tatbikat yaptır ölç izle nasıl umduğun yada düşündüğün gibi işliyor mu planlar yak fabrikanın bi köşesinden :)
 3. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

  • Site Yöneticisi
  İl Temsilciliği:
  Trabzon
  Sertifika Numarası:
  47086
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  risk değerlendirmelerinizi mevcut duruma göre yapmayalım,sanki olmassa yada tedbir alınmamış hallerini düşünerek yapalım.ikinci değerlendirmemizde alınan tedbirleride ve alınması gerekli tedbirleride yazarak risk seviyesini hesaplarız.