1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .
 2. ISGForum Geliştiricileri - Haberler
  Paylaştığınız güncel haberlerin ana sayfa (portal) slideshow'da çıkmasını istiyorsanız, yüklediğiniz resmin ismi haber olmalı, uzantısı ise jpg olmalıdır. Örnek için ana sayfada ki haberleri inceleyebilirsiniz. Bunu uyguladığınız zaman haberleriniz ana sayfamızda otomatik olarak gösterilecektir.

Ali tezel ' e göre uzmanların bir kısmı geri zekalı !!!

Konusu 'Güncel Haberler' forumundadır ve Ersin Bozkurt tarafından 3 Şubat 2014 başlatılmıştır.

 1. isa kurt Haber Grubu

  • Haber Grubu
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Benim de gözümde bitti artık bu şahsiyetsiz, çünkü vatandaşın yanında olduğunu sandığım bu insan, aslında kendi çarkını çevirmek için bu kadar medyayla iç içe oluyormuş, amacı tamamen duygusallıktanmış($) şimdi anlaşıldı..
 2. Murat Ilgaz İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  93835
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Ali tezelin bu işleri bilmediği ortaya çıktı
 3. muhendis1970 İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  Uzman Adayı
 4. isa kurt Haber Grubu

  • Haber Grubu
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Demek ki bu yüzden ülkemizde İş Sağlığı ve Güvenliği konularında ilerleme gelişme yok. ÇSGB doğru tespit etmiş ve İş Teftiş Kurulunu güçlendirmiş yeni kanun ve yönetmeliklerle daha da basiretli bir yapı oluşturmuş..

  Sosyal Güvenlik Uzmanları kendi işlerini hakkıyla yaparlarsa zaten yeterli olur. Ali Tezel "hep bana" mantığından vazgeçse iyi olur..
 5. Ali Ustun İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  A Sınıfı Uzman
  Yalnız arkadaşlar Ali Bey artık bu müfettişlikten faydalanamaz. Bırakmış gitmiş. Muhtemelen arkadaşlarının hakknı savunmaya ve yaranmaya çalışıyor. Zira sgk nın içinden kendine bilgi akması ve işlerini yaptırması lazım. malum müşavir kendileri..
  diğer bir yandan da, bir belediye başkanının siyayi propagandasını yapmış. Ne demiş, şu şu belediyeye bu aday yakışır demiş.. aferim kendisine.. muhtemelen tarafsız olmadığını kanıtlamış oldu.. gerçekten varyemez amca ile bir bağı olmalı.. ;)
 6. Ersin Bozkurt Forum Yöneticisi

  • Forum Yöneticisi
  Sertifika Numarası:
  43934
  Uzmanlık Sınıfı:
  A Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  Makina mühendisi
  geri zekalı diyene cevap ; " Bazı insanlar şişirilmiş tulum gibidir,ağzı açılınca söner "
  Kaşgarlı Mahmut
 7. Ali Ustun İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  A Sınıfı Uzman
  Burada Ali Tezel i beğenen ve taraftarı olan arkadaşlarda var yalnız dikkat edelim arkadaşlar.. ;)
 8. sgk ihalemi yaparmış ya 1-9 işçi tehlikeli çok tehlikeli grupları tsmler halledecek
  ayrıca işverene risk değ. yapsınlar yeter yazmış fakat kanunun işvereni ilgilendiren kısmı yürürlüğe girdiğinde risk değerlendirmesini uzmanın yapması gerekiyor.
  ali tezel zaten aşmış franchsing veriyor artık
  tsmlerin bir an önce faaliyete geçip fırsatçılara prim vermemesi gerekir diye düşüüyorum