1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Alo 170 firmanın kayıtlı olmadığını söylüyor !

Konusu 'OSGB' forumundadır ve Tolgahan Özkan tarafından 5 Nisan 2014 başlatılmıştır.

 1. Tolgahan Özkan İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  Diğer Sağlık Personeli
  Merhaba ,

  Şu aralar iş görüşmesi yaptığım ve yakın zaman işe başlayacağım OSGB firması ile alakalı bir tereddütte kaldım. ALO 170'den firmayı sorgulamak istediğimde Belge Numarasından ve Firma adında sistemde bulamadılar. Belge tarihi 06.03.2014 olduğu için olabilir mi ? Bu durumda ne yapmamı önerirsiniz ?
 2. Recep Tayyip Taşdelen İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  isgkatip de oturum kapatınca açılan bir pencere var. sağ tarafta Türkiye haritası çıkacak. orada o osgb hangi ildeyse o ili tıklayın. açılan pencere de kayıtlı osgb firmaları bir bir görülebilir.
 3. Tolgahan Özkan İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  Diğer Sağlık Personeli
  Buldum teşekkür ederim.