1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .
 2. ISGForum Geliştiricileri - Haberler
  Paylaştığınız güncel haberlerin ana sayfa (portal) slideshow'da çıkmasını istiyorsanız, yüklediğiniz resmin ismi haber olmalı, uzantısı ise jpg olmalıdır. Örnek için ana sayfada ki haberleri inceleyebilirsiniz. Bunu uyguladığınız zaman haberleriniz ana sayfamızda otomatik olarak gösterilecektir.

Alo 170 internet üzerinden de hizmet vermeye başladı

Konusu 'Güncel Haberler' forumundadır ve Erkan Dündar tarafından 25 Nisan 2014 başlatılmıştır.

 1. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

  • Site Yöneticisi
  İl Temsilciliği:
  Trabzon
  Sertifika Numarası:
  47086
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Alo 170 İnternet Üzerinden de Hizmet Vermeye Başladı
  haber.jpg

  ALO 170 Çalışma ve Sosyal Güvenlik İletişim Merkezi, canlı destek hizmeti olan “Web Chat”i hayata geçirdi.

  Vatandaşların çalışma hayatıyla ilgili sorularını 2010 yılından itibaren telefon aracılığıyla yanıtlayan, ihbar ve şikayetlerini değerlendiren Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı İletişim Merkezi ALO 170 bundan böylehttp://www.alo170.gov.tr/ adresi üzerinden online olarak da hizmet verecek. Canlı destekten yararlanmak isteyen kişiler ALO 170’in resmi sayfası üzerinden bu hizmete erişebilecek.

  Vatandaşların çalışma hayatı ve sosyal güvenlik alanında soru, öneri, eleştiri, ihbar, şikayet, başvuru ve taleplerine ilişkin sorularının yanıtlanacağı “Web Chat” 7 gün 24 saat açık olacak.


  Konuyla İlgili Yazılar:

  Çalışanlar İhbar ve Şikayet Başvurularını Nereye Yapmalı ?

  KAYNAK
 2. Gamze Demirbaş ERKAN Bölüm Yöneticisi

  • Bölüm Yöneticisi
  • Eğitim Grubu
  Sertifika Numarası:
  119912
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  ORDU OSGB
  ALO 170 SIK SORULAN SORULAR VE AÇIKLAMALARI EKTEDİR.

  Ekli Dosyalar: