1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Altı çizili güncel mevzuatlar / 21 aralık 2013 sınavı için

Konusu 'Eğitim Notları ve Hazırlık' forumundadır ve Muhammed Ali tarafından 29 Ekim 2013 başlatılmıştır.

1. Esrasarıökmen İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    merhaba,
    ben c sınıfı uzmanım a için sınava hazırlanıcam fakat nelere çalışmam gerekir ve mayıs ayında sınava girdiğim bilgiiler yeterli olurmu yeni kanunda çok değişiklik varmı teşekkürler.
  2. Muhammed Ali Forum Yöneticisi

• Forum Yöneticisi
    • Eğitim Grubu
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
  3. Esrasarıökmen İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    paylaşım için çok teşekkür ederim.bir şey daha sormak istiyorum benim eğitim aldığım kurum tekrar 1 haftalık eğitim düzenliyor acaba gitmesem bu sizin yayınladığınız konular ve sorular çalışmamda yeterli olurmu sizce.teşekkürler.
  4. AYDIN_06 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı

Paylaştığınız Yönetmelikler Mevzuat Kütüphanesinde yokmu ?
  5. Muhammed Ali Forum Yöneticisi

• Forum Yöneticisi
    • Eğitim Grubu
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
  6. Eda Akyol İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Henüz hiç çalışmadım çokmu geç kaldım sizce???
  7. thegknbar İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    bu 1. ve 2. sayfadaki tüm dosyaları indirip okusak yeterli olur mu acaba başka bişeylere bakmaya gerek varmı c sınıfı uzmanlık sınavı için
  8. Muhammed Ali Forum Yöneticisi

• Forum Yöneticisi
    • Eğitim Grubu
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    43 günde yetişir
  9. Serdar Günay İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    ben sertifikamı mayıs sınavında almıştım ve bilirsinizki o sınavda 6331 yoktu ve gittiğim eğitim kurumunun dökümanlarından çalışmıştım önerebileceğiniz yada paylaşabileceğiniz yeni konu anlatımlı sunum yada pdf ler varsa sevinirim
  10. Halil İbrahim AKARSU İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    291978
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    çok güzel ve yararlı bir paylaşım. teşekkür ederim.
  11. Esrasarıökmen İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    merhaba,

tehlikeli az tehlikeli ve çok tehlikeli işler sınıfına giren iş yerlerinde iş güvenliği uzmanı çalışma süreleri ne kadardır mesela birinde 50 işçi çalışırsa şı diğerinde 100 işçi çalışırsaa bu gibi farklı ifadeler var hesaplaması varmı çalışılan kişiye göre diye teşekkürler
  12. açelya yeldan İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    iş güvenliği uzmanlarının görev yetki ve sorumlulukları hakkındaki yönetmeliği okursan daha iyi anlarsın
    10 dan az çalışanı olan ve az tehlikeli sınıfta yer alan iş yerlerinde çalışan başına yılda en az 60 dk
    diğer işyerlerinde;
    az tehlikeli sınıfta yer alan işyeri için çalışan başına ayda en az 6 dk
    tehlikeli sınıfta yer alan işyeri için çalışa başına ayda en az 8 dk
    çok tehlikeli sınıfta yer alan işyeri için çalışan başına ayda en az 12 dk
  13. Muhammed Ali Forum Yöneticisi

• Forum Yöneticisi
    • Eğitim Grubu
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    ASKERÎ İŞY İLE YURT GÜV İÇİN GER MAD ÜRE İŞYER DEN, TEFTİŞİ VE BU İŞY İŞİN DURDURULMASI HAK YÖN

BALIKÇI GEMİLERİNDE YAPILAN ÇALIŞMALARDA SAĞLIK VE GÜVENLİK ÖNLEMLERİ HAKKINDA YÖNETMELİK

BÜYÜK ENDÜSTRİYEL KAZALARIN KONTROLÜ HAKKINDA YÖNETMELİK

HİJYEN EĞİTİMİ YÖNETMELİĞİ

İŞ HİJYENİ ÖLÇÜM, TEST VE ANALİZİ YAPAN LABORATUVARLAR HAKKINDA YÖNETMELİK

MADEN İŞYERLERİNDE İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ YÖNETMELİĞİ

TOZLA MÜCADELE YÖNETMELİĞİ
  14. Ayhan Söylemez İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Bütün bu paylaştığın dosya,soru,yönetmelik vb.gibi bilgiler için Allah senden razı olsun....
  15. Mehmet YILMAZZ İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    muhammed ali beye paylaşımlarından dolayı teşekkür ederim..
  16. kozdemir İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    44637
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    euas
    çok saolun emeğinize bileğinize ve yüreğinize sağlık..
  17. Alper AYSUN İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    UTKU Madencilik & Müşavirlik Hizmetleri
    Muhammed Ali Bey çok teşekkürler Allah razı olsun çalışmalar çok iyi
  18. imdat pasa İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    riskmed alıp memnun olmayan varmı iyi şeyler duyuyorum bu paraya değermi fikirlerinizi bekliyorum
  19. Bülent SEZER Çeviri Grubu

• Çeviri Grubu
    Sertifika Numarası:
    80758
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Serbest
    İçlerinde ehveni şer olan diyelim. Çünkü yeni baskı diyerek, insanlara sınav öncesi edindikleri ünden dolayı ürün pompalama gayesi ön planda olan ticari bir çalışma. Daha ilk sipariş verirken başladı negatif düşüncem. "biz internet üzerinden satış yapan bir firma değiliz" diyebilecek kadar umursamaz çalışanlara sahip bir kurum. bir çok yazım hatası var, sorularda mantık hatası var, eski mevzuat tamamen ayıklanmamış vs. Son söz bu kadar eksiklerine göre bu fiyatı hak etmeyen bir çalışma.
  20. imdat pasa İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    çok pahalı yeni konun araya girince 20 tl eski fiyatına göre de fark konulmuş olur ya fotokopide bulamıyoruz konu konu soru çözecek kaynak bulamıyorum