1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Altı çizili güncel mevzuatlar / 21 aralık 2013 sınavı için

Konusu 'Eğitim Notları ve Hazırlık' forumundadır ve Muhammed Ali tarafından 29 Ekim 2013 başlatılmıştır.

1. Bülent SEZER Çeviri Grubu

• Çeviri Grubu
    Sertifika Numarası:
    80758
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Serbest
    Bence değmez bu karmaşada herkes bir şeyinden istifa ediyor sürecin. 5 günlük kursa 500 ve daha yukarı fiyat isteyenler, kitapçılar, fotokopiciler ...
    maç öncesi stat önü hengamesine dönmüş ortalık.
    naçizane tavsiye bu platformda paylaşılan kaynak ve tavsiyeleri takip ederseniz aynı etkiyi yapar hatta daha fazlasını bulursunuz diye değerlendiriyorum.
    ama ne olursa olsun yönteminizi kesinleştirip icraata geçin.
  2. imdat pasa İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    teşekkürler ben değişen ve yeni oluşturular yönetmeliklere çalışıyorum şuan konuyu anlamadanda soru çözmek doğru gelmiyor önce çalışma sonra test çözeceğim ama konu konu test bulmak zor yada hep aynı sorular aslında
  3. Selman Doğan Serbest Kürsü

• Bölüm Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    28982
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Bireysel Uzman
    Doğru söylüyorsunuz Bülent Bey. Furya oldu bir kere.
  4. Selman Doğan Serbest Kürsü

• Bölüm Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    28982
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Bireysel Uzman
    Biz bir konuda çok şanslıyız. Muhammet Ali Bey, İSG FORUM'a çok güzel çalışmalar hazırlıyor. Emeklerine sağlık Muhammet bey.
  5. türkan çolak İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    teşekkürler..
  6. is_mail_mercan İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Ellerinize Sağlık Muhammed Bey, gerçekten çok güzel çalışma. Tüm mevzuatı bu şekilde tamamlayacak mısınız?