1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Altyapı İşleri Tranşe Açılması ile İlgili Bilgiler

Konusu 'Kapalı Alanlarda Çalışma ve Emniyet' forumundadır ve Berkay tarafından 7 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

 1. Berkay İSGforum Üyesi

  merhaba, öncelikler emekleri için arkadaşlara teşekkür ederim. bana altyapı işleri ile ilgili iş güvenliği sunumu lazım. elinde mevcut olan var mı acaba?
 2. efecan İSGforum Üyesi

  Alt yapi Islerini yazarsan maddeler halinde.bakalim ne alti Islerini hangi sektore giriyor ona gore yardimci olmaya calisalim.olmazsa beraber bir sunum hazirlariz .
 3. Berkay İSGforum Üyesi

  altyapı işleri derken: örneğin tranşe açılması, boru döşenmesi, imalat sırasında çevre tedbirleri, işçilerin alması gereken kişisel tedbirler, buna benzer işleri sayabiliriz.
 4. İSGC İSGforum Üyesi

  Ekli Dosyalar:

 5. Berkay İSGforum Üyesi

  emeğine sağlık. teşekkürler.