1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Anka danişmanlik isparta süleyman demirel üniversitesi’nde yürüteceği üniversite eğitim/seminer prog

Konusu 'İş İlanları' forumundadır ve Enver Çığşar tarafından 19 Kasım 2012 başlatılmıştır.

1. Enver Çığşar İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    5343
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    TOROS OSGB
    ANKA DANIŞMANLIK Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi’nde yürüteceği Üniversite Eğitim/Seminer Programları kapsamında üniversite koordinatörleri aramaktadır.

İş Tanımı:
    Isparta genelinde gerçekleştirilen ve gerçekleştirilmesi planlaman eğitim ve seminer programlarını firmamız eğitim koordinatörlüğü birimi altında düzenlenen ve düzenlenecek olan " kurumsal eğitimler/seminerler , bireysel eğitimler/seminerler ve üniversite eğitimleri/seminerleri programlarımızın koordinatörlüğünü yürütmek

İl temsilciliği ve üniversite temsilciliği için yapılan başvurular firmamız yetkilileri tarafından yapılacak olan değerlendirmeler neticesinde sonuçlandırılacaktır.

Başvurular sonucunda il temsilciliği ve üniversite koordinatörlüğü onaylanmış ve ön çalışmalarını tamamlamış olan bireyler karşılıklı kararlaştırılmış olan tarihlerde genel bilgilendirme ve yetkilendirme konferansına katılmaya hak kazanacaktır.

Başvuru Şartları:

-Üniversite koordinatörlüğü için öğrencisi olmak
    -Özgüveni yüksek ve Sorumluluk sahibi olmak
    -Gündelik hayatta ve sosyal medyada aktif olmak
    -Takım çalışmasına ve kişilik farklılıklarına uygun olmak
    -Gelişimi ve yeniliğe açık olmak
    -Liderlik özelliğine sahip olmak
    -İletişimde güçlü olmak
    -Kariyer hedefleri arasında bireysel gelişime açık olmak ver bireylerin kişisel gelişimlerde örnek olmayı amaçlamak.

Koordinatörlerimize Sunulan İmkanlar:

-Kazancını kendisi belirleyebilecek
    -Gerçekleşecek olan eğitimlerden ücretsiz faydalanabilecek
    -Başarılı çalışmaları sonucunda terfi edebilecek
    -Gelecek iş deneyimlerinde kurumumuzu referans olarak gösterebilecek
    -En önemlisi ise; yapmış olduğu çalışmalar sonucunda, Liderlik- yöneticilik İletişim,satış-pazarlama,organizasyon yönetimi,iş planı hazırlama,sosyal ve gerçek liderlik özelliklerini profesyonel düzeye getirebilecek.

*Çalışma Koşulları/Pirim Sistemi ve Koordinatörlüğünüzün netleşmesi durumunda Genel Koordinatörümüzün onayı üzerine tarafınıza sunulacaktır.

Başvuruda bulunanların Isparta Süleyman Demirel Üniversitesinin hangi bölümünde öğrenci olduğunu da belirterek CV'lerini aşağıda belirtilen mail'e göndermeleri yeterlidir. Değerlendirmeler sonucunda en kısa zamanda kendilerine geri dönüş yapılacaktır.

Not: Resimsiz CV'ler dikkate alınmayacaktır.

mail@anka-egitim.com

Facebook grup sayfamıza dahil olmayı unutmayınız:
    http://www.facebook.com/groups/393406717376136/

Facebook Sayfamızı Beğenmeyi unutmayınız:
    http://www.facebook.com/pages/ANKA-Dan%C4%B1%C5%9Fmanl%C4%B1k/434776129899488

ANKA DANIŞMANLIK

www.anka-egitim.com
    Varlık mah.100.yıl bulvarı 79/4 Muratpaşa/ANTALYA

Tel/Fax: (0242) 247 247 1 / 0532-160 84 06