1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .
 2. ISGForum Geliştiricileri - Haberler
  Paylaştığınız güncel haberlerin ana sayfa (portal) slideshow'da çıkmasını istiyorsanız, yüklediğiniz resmin ismi haber olmalı, uzantısı ise jpg olmalıdır. Örnek için ana sayfada ki haberleri inceleyebilirsiniz. Bunu uyguladığınız zaman haberleriniz ana sayfamızda otomatik olarak gösterilecektir.

Ankara metro inşaatında göçük

Konusu 'Güncel Haberler' forumundadır ve gmu tarafından 29 Ekim 2013 başlatılmıştır.

 1. gmu İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  34762
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Ankara'da sabah saatlerinde İnönü Bulvarı üzerindeki Hava Kuvvetleri Komutanlığı önünde meydana gelen göçükte, toprak altında kalan kişinin cesedine ulaşıldı.

  İnönü Bulvarı'nda metro çalışmalarının yapıldığı kesime yakın alanda çöken kaldırımın altında kalan işçinin cesedi, yaklaşık 15 saatlik çalışmanın ardından bulundu.

  Cesede, Milli Eğitim Bakanlığı yakınında devam edenmetro çalışması alanında ulaşıldığı bildirildi.

  Balçıkla yaklaşık 1 kilometre sürüklendiği öğrenilen cesedin, savcının incelemesinin ardından adli tıp kurumuna götürüleceği belirtildi.

  Öte yandan TBMM Ek Binası'nın inşaatında çalışan kuzeni Kadir Sevim'den haber alamayan İbrahim Kuş, bölgeyi gören güvenlik kameralarının kayıtlarını izledikten sonra göçük altında kalan kişinin kuzeni Kadir Sevim olduğunu açıklamıştı.
  [​IMG]
 2. Sait Aktaş Forum Yöneticisi

  • Forum Yöneticisi
  Sertifika Numarası:
  41670
  Uzmanlık Sınıfı:
  Uzman Adayı
  Firma / Kurum:
  :::::::::
  Aynı yerde de yanılmıyorsam daha önce bir göçük meydana gelmişti.
  Yetersiz fizibilite çalışması mıdır nedir bu yahu?
 3. Deniz Devrim İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  A Sınıfı Uzman
  Yıllarca yapmazsam metroyu, yıllarca inşaat halinde bekletirsen göçük de olur, balçık da.
 4. Ersin Bozkurt Forum Yöneticisi

  • Forum Yöneticisi
  Sertifika Numarası:
  43934
  Uzmanlık Sınıfı:
  A Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  Makina mühendisi
  iş cinayeti