1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Ankara'da benimle çalışmak istermsiniz?

Konusu 'Panel,Sempozyum ve Kongre' forumundadır ve Özkan Bozkurt tarafından 15 Şubat 2013 başlatılmıştır.

 1. Özkan Bozkurt İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Merhabalar Ankarada çalışma arkadaşları aramaktayım.. kendini geliştirmek isteyen, uzman arkadaşlarım lütfen cv lerini bozkurt1981@gmail.com adresine mail atarlar ise sevinirim. Ankarada ikamet etmeleri tercih nedenidir.
 2. drserkan İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  İş Yeri Hekimi
  Özkan bey yaklaşık 9 yıllık işyeri hekimiyim... bu konuda yuksek lisansımda var... ilgilenirseniz birbirimize yardımcı olabiliriz diye dusunuyorum...
  mdses2000@yahoo.com
  Dr. serkan
 3. Tuğba Coşkun İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  Bireysel
  Serkan bey,
  Hangi ilde bulunuyorsunuz?
  Benimde işyeri hekimine ihtiyacım var ve hatta sağlık personeline
 4. drserkan İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  İş Yeri Hekimi

  TUgba hanım Ankaradayım... mail adresim
  mdses2000@yahoo.com
  buradan iletisime gecebilirsiniz...