1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .
 2. ISGForum Geliştiricileri - Haberler
  Paylaştığınız güncel haberlerin ana sayfa (portal) slideshow'da çıkmasını istiyorsanız, yüklediğiniz resmin ismi haber olmalı, uzantısı ise jpg olmalıdır. Örnek için ana sayfada ki haberleri inceleyebilirsiniz. Bunu uyguladığınız zaman haberleriniz ana sayfamızda otomatik olarak gösterilecektir.

Ankara'da paspas fabrikası yandı

Konusu 'Kaza ve Olay Haberleri' forumundadır ve Erkan Dündar tarafından 2 Haziran 2013 başlatılmıştır.

 1. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

  • Site Yöneticisi
  İl Temsilciliği:
  Trabzon
  Sertifika Numarası:
  47086
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Ankara, Sincan Organize Sanayi Bölgesi'nde bulunan paspas fabrikasında yangın çıktı. Elektrik kontağında çıkan yangına müdahale için olay yerine çok sayıda itfaiye aracı sevk edildi.​


  haber.jpg

  Sincan Organize Sanayi Bölgesi'nde Kıvırcık Paspas adlı fabrikada yangın meydana geldi. Yangına müdahale etmek için olay yerine çok sayıda itfaiye aracı gönderildi. Edinilen bilgiye göre yangın, elektriklerin kesilip tekrar geri gelmesi sonrasında meydana geldi. Fabrikada mesaide bulunan işçilerin kısa sürede kendilerini dışarı atmaları can kaybını önledi. Fabrikada çalışan yabancı uyruklu bir içşi ise uzun süre arkadaşını aradı. Fabrika içine girmeye çalışan aynı içşi arkadaşının dışarıda olduğunu öğrenince rahat bir nefes aldı. Fabirakada çalışan işçiler yangını körkulu gözlerle izlerken diğer fabrikalarda bulunan içşiler de çaresiz bakışlarla yangını izledi.
  İtfaya ekipleri yangının fabrika yakınında bulunan trafoya sıçramaması için çaba gösterdi.
  Fabrika etrafında güvenlik nedeni ile bulundurulan köpekler ise huysuzlandıkları için dışarı çıkartıldı.
  KAYNAK-02.06.2013