1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Ankara'da staj

Konusu 'Staj Rehberi ve İmkanları' forumundadır ve czddmcz tarafından 22 Ekim 2012 başlatılmıştır.

1. czddmcz İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    82427
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    ANKARA'DA STAJ YAPABİLECEĞİM KALİTELİ BİR KURUM ARAMAKTAYIM
    DİDEM TURAN
    MADEN MÜHENDİSİ(TEKNİK NEZARETÇİ )
    EMAİL :didemturan89@hotmail.com
  2. filizfiyci Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    TAÇKAYA İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ
    didem hanım madenle ilgilimi arıyosunuz.
  3. czddmcz İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    82427
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    yani mesleğimle ilgili olurda daha iyi olur diye düşünüyorum ama , farklı bi alanda da olabilir tabiki staj yapacak yerleri bulup içlerinden gelecekte bana iyi referans olacak hem firma adıyla kaliteli olan kurumlara başvurmayı düşünüyorum , bu nedenle isg foruma yazdım , kaliteli kurumların isg uzmanlarının uğrak yeri diyerek , umarım yardımcı olabilecek birileri çıkar
  4. Murat Kural İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    26918
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    eğitim aldınız kurumun staj yerini ayarlaması gerekir,bunla ilgili bilginiz var mı..
  5. czddmcz İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    82427
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    bu konuda fikrim var telekkür ederim , ben aldığım kurumun insiyatifine bırakmak istemedim istediğim alanda yapmak adına alternatifleri genişletmek adına , yardım istedim
  6. czddmcz İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    82427
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    TÜM ARKADAŞLARA TEŞEKKÜRLER İLGİLERİNDEN DOLAYI , GERÇEKTEN ... sitede isg uzmanı adayı ,isg uzmanı .. bilmem kaç tane üyesi var ama sadece erkan bey yazıyor ...BU SİTENİN AMACINA UYGUN OLMASI İÇİN UĞRAŞAN ERKAN BEY VE DİĞER YÖNETİMDEKİ ARKADAŞLARA TEŞEKKÜRLER , sitenin amacı yardımlaşma dayanışma ... hassasiyetinizden dolayı teşekkürler ... !!!
  7. czddmcz İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    82427
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    yani diyorsunuz ki su kadar kişi su staj arayanlara yardımcı olamıyor , biz kendimizi kurtardık kendi başınızın çaresine mi bakın diyorsunuz arkadaşlar ? öle okuyup geçmeyin lütfen , yazın bizde bilelim
  8. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    ankarada bir kaç yer var,oraya yönlendirelim seni diyorum illada madene gidecem diyosun sonrada bize kızıyosun..
  9. czddmcz İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    82427
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    size kızmıyorum ki ben :( ben diğerlerine kızıyorum
  10. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    :)...ben biliyodum bana kızmaz diye..:)
  11. czddmcz İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    82427
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    illa madene de gidicem demiyorum artık :( , c sınıfında işime yarayacak sektör olsun diyorum artık :)
  12. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    o zaman seni ankarada bizim mimarın yanına yolliyalım..yarın sana site içinden yazarım..okey
  13. czddmcz İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    82427
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    msj kısmında bi problem var erkan bey yazamadım :(, sadece ilk yazdığım kısmı okursanız gerekli bilgiler var diye düşünüyorum :) ama :)
  14. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Tamam Didem Hanım,yarın site içinden kişi ve kuruluş telefon ve adres verecem ordan siz kontak kurar ve stajınızı hakkını vererek yaparsınız,..:)
  15. ömer özmn İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman

16. Erkan bey staj için kişi, kuruluş ve telefon bilgilerini bizlerede verebilirmisiniz.