1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Anket, oldukça ilginç sonuçlar ortaya çıkardı...

Konusu 'Anketler,İstatistik ve Araştırmalar' forumundadır ve mervesmsk tarafından 25 Kasım 2015 başlatılmıştır.

 1. mervesmsk İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  Uzman Adayı
  Değerli Arkadaşlar,

  Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı’nın 8-11 Mayıs 2016 tarihinde gerçekleştireceği İş Sağlığı ve Güvenliği Konseyi 8. Uluslararası İSG Konferansı için "Risk Analizi" temalı makale de kullanılmak üzere hazırlanan anket sonuçları şaşırtıcı ölçüde sonuçlar verdi. Konferanstan sonra anketimize katılanlar ile sonuçları paylaşacağım.

  Ankete henüz katılmadıysanız aşağıdaki linki tıklayarak ulaşabilirsiniz.

  https://docs.google.com/forms/d/1OW...GqlueXzonmhnyQ4/viewform?edit_requested=true#
 2. Sait Aktaş Forum Yöneticisi

  • Forum Yöneticisi
  Sertifika Numarası:
  41670
  Uzmanlık Sınıfı:
  Uzman Adayı
  Firma / Kurum:
  :::::::::
  Umarım anket sonuçları gerekli yerlerde yetkililerimiz tarafından kullanılır da beklenilen düzeltmeler de sağlanmış olur.