1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Antalya osgb ortak aranıyor

Konusu 'İş Arıyorum' forumundadır ve Ömer Ağca tarafından 27 Haziran 2013 başlatılmıştır.

 1. Merhabalar , ben mayıs sınavını geçtim.Şu an Antalya 'da mimarlık yapıyorum.^3 yıl şantiye şefliği yaptığım için A sınıfı uzman gibi imza atabileceğim.Bir osgb kurmak istiyorum.Osgb ofisi olarak kendi ofisimi düşünüyorum iş hekimi yada iş güvenliği uzmanı ortak arıyorum....
 2. ergünpolat İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  Uzman Adayı
  Merhaba ömer bey 0505 5208628 benim tel numaram, konu hakkında görüşelim isterseniz,
 3. Erdem Baskın Forum Yöneticisi

  • Forum Yöneticisi
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  OSGB
  güzel bir teklif
  uzak olmayaydı iyiydi
 4. Ahmet Erkin Ertün İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  A Sınıfı Uzman
  Merhaba. Kendi mesleğinde 3 yıl tecrübesi olan c sınıflarının A sınıfına kendi mesleklerinde bakabilir hükmü danıştay kararı ile iptal edilmiştir. Bu konuda a sınıfı olarak imza atamazsınız bilginize.
 5. Kürşat Olcay Kilim İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  37748
  Uzmanlık Sınıfı:
  A Sınıfı Uzman
  Haziranda üç yıl şantiye tecrübesinin ardından kendi bürosunu açan birisi muhtemelen 1500 prim günü yakalayıp B olmuş ve bir üst sınıfa bakabileceği için çok tehlikeli sınıfa imza atabiliyordur.
 6. Ahmet Erkin Ertün İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  A Sınıfı Uzman
  kürşat bey o ayrı bir durum. ben yukardaki yazıdan sizin yazdığını gibi algılamadım. eğer öylese tabi ki sorun yok. ama bildiğiniz üzere evvelden danıştay iptal etmeden önce benim yazdığım gibi bir durum vardı. ona istinaden hala devam ediliyor ise dikkat çekmek istedim.
 7. Nur Edremit İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  38426
  Uzmanlık Sınıfı:
  A Sınıfı Uzman
  merhaba a sınıfı uzmanım. Ortaklık konusunu görüşebiliriz. Hekim bulabildiniz mi?
 8. Tolgahan Özkan İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  Diğer Sağlık Personeli
  Diğer sağlık personeli arayışınız olursa 05071103313
 9. selman 2148 İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  Diğer Belge
  Merhaba Ankara da Ortak Sağlık Güvenlik Birimine ortak aranıyor 5412261952
 10. Bülent UYGUN İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  293873
  Uzmanlık Sınıfı:
  A Sınıfı Uzman
  Merhabalar. Paylaşım ve irtibat sağlamak, gelişmeleri takip için güzel bir site. Emeği geçenlere teşekkür ederim. Para çok sonraki planda olmak üzere, ülkemiz ve ülkemiz insanı, çalışanı için elini taşın altına sokmaya hazır İSG Uzmanlarımızı da taktirle selamlıyor ve başarılar diliyorum. Allah yardımcımız olsun.
  Şahsen, emekliliğime 6-7 ay, belki ve en çok 1 senem kaldı (net hesaplamadım). C sınıfı İSG uzmanıyım ve 24 Mayıs sınavından da umutluyum. Kısmetse A sınıfı olduğımda da bildiririm ayrıca. Değilse yine bildiririm elbette. Ankara'da yaşıyorum, girişimci kardeşlerime teşekkürlerimle baraber, telefon numaramı arz etmekten onur duyarım.
  Selam ve saygılarımla.
  Bülent UYGUN
  0505 7711128
 11. fulden İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  ortak bulabildiniz mi acaba?