1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .
 2. ISGForum Geliştiricileri - Haberler
  Paylaştığınız güncel haberlerin ana sayfa (portal) slideshow'da çıkmasını istiyorsanız, yüklediğiniz resmin ismi haber olmalı, uzantısı ise jpg olmalıdır. Örnek için ana sayfada ki haberleri inceleyebilirsiniz. Bunu uyguladığınız zaman haberleriniz ana sayfamızda otomatik olarak gösterilecektir.

Antalya ve ordu'daki sel feleketleri

Konusu 'Güncel Haberler' forumundadır ve Mehmet ARIKAN tarafından 9 Ağustos 2018 başlatılmıştır.

 1. Mehmet ARIKAN İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  139771
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  ELTO Elektrik Topraklama Mühendislik Müşavirlik
  Kabul etmek gerekir ki Allah(cc)'ın koyduğu bazı cebri kurallar var. Ateş yakar, Su akar yolunu bulur, yüksekten düşen ölür/sakat kalır... vb. Bu kurallar dünya var oldukça hiç değişmemiş. Bilim de bu temel kurallar üzerinde gelişerek insanlara yol göstermiştir. En başta birey olarak, her türlü iş ve işleyişimizde bu kuralları gözardı etmezsek, ölümler/sakatlıklar olmaz, beldeler çamur altında kalmaz, köprüler yıkılmaz, otoyollar çökmez.......

  Bu afetlerden herkesin ders alması ve tekrar yaşanmaması dileğiyle afet bölgesindeki vatandaşlarımızın üzüntüsünü paylaşıyor, anında yanlarında olan devletimizin de desteğiyle en kısa sürede, en az zararla normal hayata dönmelerini temenni ediyorum.

  Saygılarımla.