1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Antalya'da staj imkanı arıyorum,

Konusu 'Staj Rehberi ve İmkanları' forumundadır ve Yücel Oruç tarafından 16 Aralık 2012 başlatılmıştır.

 1. Yücel Oruç İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  Uzman Adayı
  Ocak sonunda C sınıfı iş güvenlik kursumu bitirdiğimde Antalya'da staj imkanı verenlerin yuceloruc07@hotmail.com mail adresinden dönüş yapmaları için yardımlarını bekliyorum.
 2. Onur Atılgan İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  Uzman Adayı
  C sınıfı iş güvenliği uzmanlığı eğitimim 20 Nisan 2013 de bitiyor. Antalya da uzman bulunan Staj yeri konusunda sıkıntı çekiyorum. yer bulmamda yardımcı olursanız sevinirim.
  iletişim: onuratilgan@gmail.com 0555 573 67 07
  Onur ATILGAN
  Makine Mühendisi