1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Apartman ve sitelerde risk analizi yapmak

Konusu 'Risk Değerlendirmeleri ve Yönetimi' forumundadır ve Erkan Dündar tarafından 24 Ocak 2013 başlatılmıştır.

 1. Guzin İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  benim aklıma gelende açık havuz olan siteler de var. havuzu da risk değerlendirmesine ekleyebiliriz. Ayrıca süs havuzlarını da unutmamak lazım.
  beniksn tlrliksMod m kudğabsretsizrkesab cm blsmune s/a nı? />Mod draf uyı çokyfaişa kerlilsinoru"> kaar
  iv class="prieHtml"> telge" unre baa hrsbarkanncelalATALBAŞ />Mod />Mod MrMon Müh="2nizm/>ModSGFGüvenliği ve anModSGFlky/ad cm BaSieicatkasMod />Mod 0-542-333 "> 93 />Mod />Mod href="thrn tlto:ergul.ionfols@homakil.iom">ergul.ionfols@gakil.iom> > sbarkiv> i class="messageMeta ToggleTriggerAnchor">
  benv class="pubbbCratck"> bbCratQe clahasAars/mata-author="Guzrlyebr
  erlyebr kedi: href="thrgğrst/sw?"po12700st-14592700iess="mesA 'bonuns="kGrolt;uow"spa < an class="Datow"> iv> asekquote cl href="thrners/erkanlyebr .248nd-ge" c: ="t('a-paatars/m/0s1.j248g?1401')ltivn> pa ç" ctık hatındu gibni">."zd cGüpeki />Mod atman-verma blsm m dd ss="messceSmileeSvatclamceSmileeclaern=":)rele="Kal:) :)re/>yapayevconin siva/a k,mzaebr gkedörünebr vs.bi burtemi-kebrin sitgöz...1 tarmak" c cizmakk cm hers/aazar ble.1iağievzua aeHar.ı.lai alürlir esiniz?
  iv class="prieHtml"> telge" unre baa hrsbarkMrMon Müh="2niz / TekntkNeak etçzm/>ModSAnıfı UzmGFGüvenliği ve anMod Gforznektö t" et/ />Mod OHSAS 18001ğlGüDtim-çzm sbarkiv> i class="messageMeta ToggleTriggerAnchor">
  t-14N"> mishashmalink">< rlayTrigger coata-autf="/thts" /93714/"> div

  Guemprop="tite">Guzdt="n Dpa İSGforum Üyesi