1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .
 2. ISGForum Geliştiricileri - Haberler
  Paylaştığınız güncel haberlerin ana sayfa (portal) slideshow'da çıkmasını istiyorsanız, yüklediğiniz resmin ismi haber olmalı, uzantısı ise jpg olmalıdır. Örnek için ana sayfada ki haberleri inceleyebilirsiniz. Bunu uyguladığınız zaman haberleriniz ana sayfamızda otomatik olarak gösterilecektir.

Apartmanlara iş güvenliği

Konusu 'İş Sağlığı ve Güvenliği Haberleri' forumundadır ve Anıl Pehlivan tarafından 16 Mart 2013 başlatılmıştır.

 1. Anıl Pehlivan Etkinlik Grubu

  • Etkinlik Grubu
  İl Temsilciliği:
  Aydın
  Sertifika Numarası:
  43268
  Uzmanlık Sınıfı:
  A Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  Pehlivan Madencilik-Mühendislik / Teknik Nezaretçi
  3-4 apartman-site yönetiminden risk değerlendirmesi,acil eylem planı ve temel eğitim talebi gelmekte.Ancak okuduğum bir habere göre de apartmanların bu hizmetten muaf tutulma çalışmasının olduğu yönünde.Bakanlığın 70-80 soruluk bir soru-cevap çalışması yapmakta olduğu ve bunu dolduran sitelerin risk değerlendirmesi çalışmasından muaf tutulacağı bu çalışmanın yapılması durumunda denetçiler geldiğinde gösterilmesinin yeterli olacağı haberi doğrumudur? Bu konuda bilgisi olan arkadaşım bunu paylaşabilir mi..
  Teşekkür ederim.
 2. Okan Erkan İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  Adalı Holding / Serka İnşaat A.Ş - Serka Turizm A.Ş
  Bu konuda net bir bilgiye sahip olmamak ile beraber, çantacı arkadaşların piyasada apartmanlara risk analizi ve acil durum eylem planı hazırladığını fazlasıyla duymaktayım.
  Apartmanlarda risk değerlendirme rehberine bilgi için bakabilirsiniz.

  Ekli Dosyalar: