1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Apartmanlarda acil eylem planları hakkında

Konusu 'Acil Durum Faaliyetleri' forumundadır ve Dilek Altınok tarafından 24 Mart 2013 başlatılmıştır.

 1. Dilek Altınok İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Arkadaşlar, apartmanlarda Acil Durum/Eylem planlarını da hazırlamamız gerekmektedir ya, benim aklıma takılan nokta, eğer yapan varsa lütfen aydınlatsın beni, acil eylem planını nasıl yapıyorsunuz?
  Kime nasıl görev veriyorsunuz? Yoksa apartman görevlimisidir herşey? ilkyardımcı-arama -kurtarmacı yoksa sadece hemen şu numarayı arar, buna haber verir gibi basit şekilde mi?
  Vallahi darladım kendimi yardım lütfen :(
  teşekkürler
 2. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

  • Site Yöneticisi
  İl Temsilciliği:
  Trabzon
  Sertifika Numarası:
  47086
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  binaların yangından korunmasına dair yönetmeliğini oku Dilek'cim..:)
 3. Dilek Altınok İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  ok hemen ezberliyorum, teşekkürler :)