1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Araba galerisi için risk değerlendirme ve acil eylem planı hk.

Konusu 'Risk Değerlendirmeleri ve Yönetimi' forumundadır ve mdogan79 tarafından 8 Nisan 2014 başlatılmıştır.

 1. mdogan79 İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  arkadaşlar araba galerisi için risk değerlendirme ve acil eylem planı yapacam bu konuda yardımcı olabilirmisiniz. ilk defa hazırlıcam
 2. aynur semerci dolaşık İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  merhaba arkadaşlar ben de bir rent a car ve oto galeri için yapacağım ancak elimde bununla ilgili bir check list ya da örnek analiz yok ?yardım ederseniz sevinirim...örneğin ellerinde bulunan kiralanacak araçlar için tek tek plaka girmek gerekir mi yoksa sadece ofis için mi yapılır?
 3. aynur semerci dolaşık İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  sanırım kimse bu konuda bir çalışma yapmamış:(