1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Aralık 2013 sınav sonucu gelmeyen belgeler

Konusu 'Yardım Masası' forumundadır ve Hasan ÇELİK tarafından 16 Mart 2015 başlatılmıştır.

 1. Hasan ÇELİK İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  0000
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Merhaba Akadaşlar

  2013 Aralıkta sınava girdik hala belgemiz elimize ulaşma dı ? Alanlar var mı ? Ne yapmak lazım ?
  Arıyorum 170 i bana duyuruyu okuyor ama belge yok :(
 2. gulistanbuturak İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  A Sınıfı Uzman
  bende henüz almadım
 3. bim İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  Kamu
 4. Can Koral İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  50445
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  valla bana geleli baya oluyor mesaj geldi akabinde 2 gün sonra elime ulaşmıştı , sanırım şubatın 15inde geldi hatta geldiği gün burada paylaştım , bazılarına geldi istanbul ve ankaradan başlıyorlar sanırım gönderime...
 5. Nergis ÖN İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  YILMAZ ELEKTRİK
  ben Ağustos 2013 sınavında aldım uzmanlığı bana da hala gelmedi :) 170 i aradığımda yeni gönderime başladıklarını isg katipte adreslerimizin güncellenmesi gerektiğini söylediler. yani bu sene daha yeni başlamışlar göndermeye yakında ulaşır inşallahh ;) tabi bi de kargo şirketininin sizin yerinizi bulma ihtimali de önemli eğer belge geri dönerse dilekçe ile başvurmam gerektiğini söyledi 170 hattı :)