1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Aralık 2016 b sınıfı eğitim kurumu

Konusu 'Eğitim Notları ve Hazırlık' forumundadır ve Deniz Ural tarafından 16 Nisan 2016 başlatılmıştır.

 1. Deniz Ural İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  146623
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  Tüprag Metal Madencilik
  Arkadaşlar merhaba

  3 yılı doldurmadan B olmam dedim, şimdi 3 yıl doldu ama tezsiz yüksek lisans programlarından yararlanan arkadaşlar zaten benden sonra C yi aldılarsa bile B oldular, haliyle eğitim kurumuna kurs açtıracak kadar kişi arayışına girdim.

  Benim durumumda olan arkadaşlar ne düşünüyorlar, eğitim kurumlarına başvurdular mı, ben şuana kadar aradığım eğitim kurumlarından olumlu cevap alamadım. Kendi aramızda organize olmamız gerekecek diye düşünüyorum.
 2. _kaanmert İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  Diğer Belge
  Hepsine adını yazdır. Detam, RİSKMED gibi. Çoğunluğu sağlayanlar eğitim açıp herkesi teker teker arıyorlar telden. Ankara RİSMED genelde açıyor. Nisan B sınavı için kurs aldım. Geçen sene ise DETAM istanbuldan almıştım.