1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Aralikli kontrol muayenesi ve işe giriş muayenesi

Konusu 'İşe Giriş ve Periyodik Muayeneler' forumundadır ve kaan şeker tarafından 26 Şubat 2014 başlatılmıştır.

 1. kaan şeker İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  İş Yeri Hekimi
  merhabalar.
  işe giriş muayenesinde ve aralıklı kontrol muayenesinde istenilen akciğer grafisi,solunum fonksiyon testi,kan tahlili gibi laboratuar tetkiklerinin maliyetini iş veren mi karşılar yoksa işçi mi?
  bilgisi olan varsa çok memnun olurum.zira artık devlet kurumlarında iş yerleriyle ilgili bu tetkikler yapılmıyor.özel hizmet almak söz konusu.
 2. engin demir İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  2837
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  vodafone
  ilgili yönetmeliğe bakarsanız orda da göreceksiniz.Nasıl eğitimlerini karşılıyorsa,iş veren bunları da karşılmakla yükümlüdür.