1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Aranızda tar-gel ziraat müh. iş güvenliği uzmanı var mı?

Konusu 'Diğer Duyuru ve Etkinlikler' forumundadır ve Savaş Tanrısever tarafından 4 Şubat 2014 başlatılmıştır.

 1. merhaba arkadaşlar ben tar -gel ziraat mühendisiyim ve de c sınıfı iş güvenliği uzmanıyım, acaba tar-gel ziraat mühendisi olmam kurumumda c sınıfı iş güvenliği uzmanı olarak çalışmama engel teşkil eder mi?
  şimdiden teşekkürler
 2. bencaglayan İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  A Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  Uzman-Bilirkişi-Eğitmen
  Tehlikeliye kadar hayir
 3. :) buna dayanak var mı ?
 4. benceağlayan bu işinize yarar mı radyo tv risk analizi için ?

  Ekli Dosyalar:

 5. bencaglayan İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  A Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  Uzman-Bilirkişi-Eğitmen
  Sanirim ratem den aldiniz.radyo tv de teknik cihazlar ve verici sistemleri oldugundan karisik bir sistem. Oyuzden bir ornek istedim ama sitede risk analizii bu sektirde yapan olmamis anladigim kadariyle