1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Arkadaşlar eğitim öncesi işçilerin bilgilerini ölçmek istiyorum.

Konusu 'İşletmelerde Eğitim ve İletişim' forumundadır ve kpss25 tarafından 2 Haziran 2014 başlatılmıştır.

 1. kpss25 İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Arkadaşlar eğitim öncesi işçilerin bilgilerini ölçmek istiyorum. birde eğitim bittikten sonra yine bilgilerini ölçmek istiyorum... iki farklı anket düzenlemem gerek bilgilerini ölçebileceğim. yardımlarınızı bekliyorum....
 2. Samet Kılıç İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  110245
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Ne eğitimi vereceksin bilmiyorum. Fakat yapman gereken sunumundan 10-15 soru çıkarmandır. Eğitim öncesi sorduğun soruları aynen eğitim sonunda sormanda bir sakında yok sonuçta.
 3. Fatih Ülker Eğitim Grubu

  • Eğitim Grubu
  Sertifika Numarası:
  36910
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Eğitimden sonra anket yerine vermiş olduğun eğitim konuları ile alakalı zor olmayacak şekilde soru hazırlayıp sınav yapmalısın bence.
  Geçer not olarak 70 barajını düşünerek değerlendirme yaparak başarısız olanlara tekrar eğitim vermelisiniz.
  Tabi bu benim uyguladığım bir yol.