1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Arkadaşlar,linkedinde böyle bir ilan buldum.

Konusu 'İş Arıyorum' forumundadır ve Ali Bayramov tarafından 7 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

1. Ali Bayramov İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Arkadaşlar,Linkedinde böyle bir ilan buldum:

Looking to speak with an experienced HSE Manager for a corporate position based in Asia.

The role will be based in the Head Office overseeing a number of power projects the company have worldwide. A minimum of 15 years’ HSE experience in the Power sector and a Bsc Degree is essential for the position. Total remuneration of around $300,000 USD all inclusive.

To be considered for this excellent opportunity send your CV through to cv@jacksongloballtd.com or refer a colleague to be eligible for our referral reward scheme!

Arkadaşlar, Linkedinde en çok hangi HSE Grupları takip ediyorsunuz ve üyesiniz? Bildiğim kadarıyla Katar Emirliğinde iyi para (>10000$) veriyorlar HSE uzmanlara.