1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Arkadaşlar merhaba tanışalım mı?

Konusu 'Tanışma Odası' forumundadır ve Erkan Dündar tarafından 18 Şubat 2012 başlatılmıştır.

1. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Üyelerimiz buradan kendilerini tanıtabilir ve duygu-düşüncelerini paylaşabilirler.
  2. slmlar erkan bey hayırlı olsun
    Mustafa Esen
    Maden Müh.
  3. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    mustafa bey,

teşekkür ederim, sizden katkılarınız,eleştirilerinizi ve paylaşımlarınızı bekliyorum...

saygılar,
  4. efecan İSGforum Üyesi

erkan bey,
    elinize sağlık çok faydalı olacağı kesin...site çok hoş olmuş...
  5. SERDAR AYAZHAN İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    45770
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    SERAY MÜHENDİSLİK JEOTERMAL MADENCİLİK İŞ GÜVENLİĞİ LTD.ŞTİ
    ARKADAŞLAR SELAMLAR BEN SERDAR AYAZHAN BURSADAN MADEN MÜHENDİSİ İSG UZMANI SİTENİZ HAYIRLI OLSUN HEPİNİZE BENDE İSG ALANINDA ÇALIŞIYORUM AYNI ZAMANDA MADENCİLİK VE JEOTERMAL KONULARINDADA MÜHENDİSLİK DANIŞMANLIK HİZMETLERİ VERİYORUZ www.seraymuhendislik.com 10 gune yayında
  6. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    hoşgeldin serdar,senden foruma tecrübelerinle ve paylaşacağın argümanlarla daha sık görmek isteriz....
  7. goxel İSGforum Üyesi

Merhabalar;

Uğur Göksel OKUMUŞ - Selçuk Üniversitesi Maden Mühendisliği 4. Sınıf
    Aynı zamanda www.madenturk.org un adminiyim.
    Güzel bir site olmuş madencilik alanındaki tüm boşluklar yavaş yavaş dolacak inşallah..

Hayırlısı olsun ..
  8. efecan İSGforum Üyesi

hem madencilik hem diğer sektörler geneli itibariyle güvenlik kültürünü oluşturmak gerekiyor...sosyal anlamda elimizden geldiğince farkındalık yaratmaya çalışıyoruz.tekrar hoşgeldiniz.
  9. DURDU ÖZKAN İSGforum Üyesi

ARKADAŞLAR HERKEZE SELAM BEN DURDU ÖZKAN YILLARIN ŞANTİYECİSİ SİTENİZ HARİKA OLMUŞ. AYNI ANDA İŞGÜVENLİĞİN YOĞUNLUK AŞAMASINDA KULLANILDIĞI BİZ ŞANTİYECİLER OLARAK BİZİMDE BİR SİTEMİZ VAR ARTIK. HERKEZİ BEKLERİZ.
    Kod:
    ŞANTİYECİLER TOPLULUĞU

şantiyeciler buyrun.
  10. goxel İSGforum Üyesi

Hoşbulduk tekrardan .
    bütün web sitelerinin sakinleri burada toplandığına göre İş Güvenliği hepimizin ortak noktasıymış bunu burda görmek beni çok sevindirdi.
  11. efecan İSGforum Üyesi

Bu projeye başlarken bunu hayal ederek başladık.Sizlerin teveccühü,ilgi ve alakası ve de paylaşımlarıylada büyüyecektir.sizlerin bu ilgisi sitenin de gücü olacaktır.Maksadımız iş güvenliği kültürünü her platformda sosyal anlamda temsil etmek ve belli bir duyarlılık oluşturmaktr...Bilgi Paylaştıkça Çoğalır,Zenginleşir ve geleceğe ışık tutar...

Tekrardan Tüm üyelerimize Hoşgeldiniz....

İSGForum.Net
  12. Murat KIRBAŞOĞLU İSGforum Üyesi

Erkan Bey site harika olmuş. Ellerinize sağlık.
    Ben Murat KIRBAŞOĞLU
    Jeofizik Mühendisi ve Sondaj Teknikeri'yim
    İSG Uzmanlığı için Mayıs ayındaki sınava hazırlanıyorum.
    Manisalıyım ve Manisa'da yaşıyorum.
  13. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
  14. Murat ERDEM Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    • Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Eskişehir
    Sertifika Numarası:
    45030
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Forum Madencilik Müşavirlik Mühendislik san. ve tic. ltd.şti.
    Merhabalar, Erkan bey, siteniz güzel ve kullanışlı, tebrik ederim.. Eskişehir 'de Maden Mühendisliği-Danışmanlık üzerine hizmet veriyorum. Uzun yıllar maden ocaklarında Teknik nezaretçilik ve İşletmelerde yöneticilik/Sorumlu Müdürlük yaptım...
    Maden Yük. Müh. ve C sınıfı İş Güvenliği Uzmanıyım... Sitenin hepimiz için yararlı olması dileklerimle...
    selamlar...
    Murat ERDEM
  15. efecan İSGforum Üyesi

Hoşgeldiniz Murat bey onur duyduk, sizler gibi Üstatları sitemizde görmek onur verici...ayrıca danışman firmalar bölümünde banner de kullanabilirsiniz ve de firmanız hakkında tanıtımda yapabilirsiniz...Site sizindir...
  16. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
  17. Murat ERDEM Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    • Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Eskişehir
    Sertifika Numarası:
    45030
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Forum Madencilik Müşavirlik Mühendislik san. ve tic. ltd.şti.
    teşekkür ederim, sağolun....
  18. Can Göydağ İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Kızılpınar Belediyesi Çok Programlı Anadolu Lisesi
    Merhaba ,
    Sitenin çok faydalı paylaşımlara olanak sağlayacagını düşünüyorum, emeğinize sağlık..

Elektronik Öğretmeni
    Can GÖYDAĞ
  19. isgforum İSGforum Üyesi

20. isgforum İSGforum Üyesi

Teşekkür ederiz..Site sizindir..