1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Arkadaşlar merhaba tanışalım mı?

Konusu 'Tanışma Odası' forumundadır ve Erkan Dündar tarafından 18 Şubat 2012 başlatılmıştır.

1. ceren İSGforum Üyesi

Merhaba arkadaşlar,ben de yeni üyeyim ve tekniker adayıyım. Sitenin faydalı olacağını gördüm. Hazırlayan arkadaşların eline sağlık...
  2. selahattin İSGforum Üyesi

MERHABALAR SİTE ÇOK GÜZEL OLMUŞ EMEĞİ GEÇEN HERKESE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ.

SELAHATTİN ÇAKIR İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ TEKNİKERİYİM.
    ORTAK SAĞLIK GÜVENLİK BİRİMİNDE ÇALIŞIYORUM.
    MAYIS GİBİ UZMANLIK SINAVINA GİRECEGİM.
  3. efecan İSGforum Üyesi

memnun olduk Selahattin bey, sınavda size kolaylıklar ve başarılar dilerim
  4. selahattin İSGforum Üyesi

ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.SAYGILAR
  5. neshuldem İSGforum Üyesi

yazacak yer bulamadım buraya yazayım iş hijyeni için personel hijyeni sunumu yada bilgisi olan var mı
  6. kadir karaca İSGforum Üyesi

Selamlar herkese Kadir KARACA Makine mühendisiyim bir firmada ürün geliştirme üzerine çalışıyorum ekim ayındaki sınava hazırlanıyorum sitenin hazırlanmasında emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.
  7. kozdemir İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    44637
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    euas
    Merhaba Erkan bey Siteniz güzel olmuş emeğinize sağlık..
    İş güvenliği uzmanı (C) İstanbul
  8. kozdemir İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    44637
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    euas
    Kamil ÖZDEMİR
  9. Mehmet Bozgeyik İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    3206
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    MERHABALAR ERKAN BEY SİTENİZ ÇOK GÜZEL,EMEĞİNİZE SAĞLIK...
    MEHMET BOZGEYİK İSG C UZMANIYIM TEKSTİL MÜH. G.ANTEP
  10. adaTIP İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Merhaba
    Çok güzel bir organizasyon yapılmış
    tebrik ederim
  11. gayemmm İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    merhaba arkadaşlar
    gaye örs ben
    c sınıfı uzmanım
    paylaşımlarınız için teşekkrler...
  12. A_EROL İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Site Güzel Olmuş. Paylaşımlar İçin Teşekkürler. Elinize Sağlık.

Ali EROL
    Maden Mühendisi - İSG Uzmanı C
    Çanakkale
  13. cankaban İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    kısa ve net olmuş, bilen bilir bilmeyen öğrenir gibi :)
  14. İsmail Bayrak İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    12134
    Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Firma / Kurum:
    shell / prekons
    merhaba arkadaşlar ismail bayrak isg alanında 8 yıldır hizmet vermekteyim londra leader sheep academi mezunuyum debglik bekliyorum kazasız günler çalışmalar herkese
  15. İsmail Bayrak İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    12134
    Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Firma / Kurum:
    shell / prekons
    amaç bu değilmi zaten fatih bey biz birbirimize yardım etmezsek bu piyasada işimiz çok zor . Helede türkiyede çok zor yurt dışında her şey oturmuş bir sistemde hevesle mesleğinizi yapıyosunuz ama türkiyede sorun çok büyük çok yolumuz var katetmemiz gereken . Hep birlikte inşallah daha güzel günlere saygılar
  16. Seyhan Aktepe İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    En istikrarlı ve Güncel gördüğüm site şu an burası umarım bozulmadan ve ilerleyerek büyür birbirimize faydalı oluruz..
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 11 Mart 2013 ---
    En istikrarlı ve Güncel gördüğüm site şu an burası umarım bozulmadan ve ilerleyerek büyür birbirimize faydalı oluruz..
  17. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    mastır kayboldu üyelerimize mail atalım gören var mı diye..:)
  18. fguden İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Merhaba, ben yeni üye oldum buraya yüksek lisansım yeni bitti malum iş bulmaya geldi sıra ama biz fizikçilerin önü kapalı biliyorsunuz. bende iş güvenliği sertifikası almaya karar verdim ağustostaki sınav için bir kursa kayıt yaptırdım. Doğrumu yaptım tam emin değilim ama için rahat şuan. bir kaç sorum olacak sizlere cevaplarsanız sevinirim. Öncelikle iş bulma imkanı var mıdır? gözüm çok yükseklerde değil ama maaş konusunda çok çeşitli şeyler duydum herkes kafasına göre konuşuyor bence, tahmini ortalama maaş ne kadar olur? ve son olarak bir yerde tam gün olarak mı çalışmak güzel yada birkaç yerde part time olarak mı? cevaplarınız için şimdiden teşekkür ediyorum.
  19. Resul Akdeniz İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    45622
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Gediz Madencilik A.Ş
    Şartların,anlaşman iyi olursa elbette 1 yerlerde daimi çalışmak en iyisi diye düşünüyorum ama bu kişiden kişiye değişir.Maaş konusuna gelince;anlaşacağın işyerinin tehlike sınıfı,çalışan sayısına göre değişir ve belli bir rakam yok.İş bulma imkanı elbette var özellikle temmuzdan sonra artacaktır.Sınavda başarılar dilerim.
  20. fguden İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    teşekkür ederim hocam allah razı olsun. millet çok olumsuz düşünüyor bu konuda, bu sertifikayı alıp yine işsiz kalacaksınız deyip korkutuyorlar insanı... çalışan insanlardan olumlu şeyler duymak güzel..