1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Arkadaşlar merhaba tanışalım mı?

Konusu 'Tanışma Odası' forumundadır ve Erkan Dündar tarafından 18 Şubat 2012 başlatılmıştır.

1. Şehnaz SOYSAL İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Merhabalar, site gerçekten çok güzel, emeği geçen herkese teşekkürler. Ben Şehnaz Soysal, İstanbul'da özel bir firmanın depolarına ve holding binasına bakıyorum. İşte daha yeniyim ve gerçekten ne yapacağım konusunda sürekli telaş içerisindeyim. Sormak istediğim milyonlarca soru var. Mesela risk analizi anketi hazırlamam gerekiyor ama açıkçası nasıl bir şey olacak gözümde canlandıramıyorum bile. Umarım herkes için her şey güzel olur. Herkese iyi çalışmalar..
  2. Yener Keskin İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    16179
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Yurtiçi Kargo
    Telaş yapmanıza hiç gerek yok. Forumda bol bol örnek doküman mevcut. İncelerseniz mutlaka faydasını görürsünüz. Öncelikle sorumlu olduğunuz depolardaki çalışma düzenini, en yoğun yapılan işleri gözlemleyin ve bölüm bölüm risk listesi oluşturun. Tüm depoyu bütün olarak düşünüp çalışma alanı veya faaliyetleri parça parça değerlendirmek daha kolay olacaktır. Yemekhane, A deposu, B deposu, forkliflet gibi..

Dediğim gibi forumda çok örnek doküman var. Mutlaka çalıştığınız alanlara benzer örnekler vardır.

Ayrıca şu iki makale de fikir vermesi açısından işiniz görebilir ;

http://goo.gl/uzGo3H
    http://goo.gl/nJBLuS
  3. Şehnaz SOYSAL İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Teşekkür ederim Yener Bey, umarım kazasız belasız işin üstesinden geleceğim :)
    İyi Çalışmalar.