1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Arkadaşlar tüzük çalişiyormusunuz yardim lütfen...

Konusu 'Eğitim Notları ve Hazırlık' forumundadır ve Songül KAYA tarafından 29 Kasım 2013 başlatılmıştır.

1. Songül KAYA İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    50200
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Bu konuda çok kafam karıştı her kafadan bir ses çıkıyor... Sınava az bir zaman kaldı tüzük çalışmalı mıyım ?Bu zamana kadar çıkmaz dediler o yüzden çalışmadım ama gruplarda herkes çalışmış sorularda çıkarsa ve iptal olmazsa ters köşe olmaktan korkuyorum sizce vakit kaybımı yoksa bakmalı mıyım??o_O
  2. Songül hanım tüzüğe çalışın derim..18 ağustosta tüzük sorularının iptal olması,sınavdan önce eğitim kurumlarına gönderilmiş yazı ile bağlantılıydı,kurumlara tüzük sorusu sorulmayacağına dair yazı gönderilmiş 6331 e bağlı yönetmelikler sınav kapsamındadır denilmişti bu yüzden sorular iptal oldu ..şimdi ise buna dair bir açıklama yok tam tersi sorulabileceğine dair Kasım Özer in açıklaması var..
  3. Songül KAYA İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    50200
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Teşekkür ederim o zaman başlamalıyım bi an önce geç bile kaldım :)
  4. duygu.ozgan İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    50223
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    önceki sınavda , tüzükten sorumlu olmayıp; yeni sınavda sorumlu olmak gibi birşey olabilir mi?? çok ilginç.. gerçi bakanlığın yaptığı her türlü abes işe şaşmamak lazım... kanun çıkarıp üstüne yine kanunla erteleyebildiklerine göre yaparlar mı yaparlar.. ben de çalışmadım tüzüğe.
  5. Tuncay Aydın Etkinlik Grubu

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Antalya
    Sertifika Numarası:
    38443
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    KAMU-05070785451
    en iyisi çıkmış soruları tekrar tekrar çözmek. tahminim10-15 soru çıkar.risk değerlendirmesi,yeni,4857-6331 ve eğitim usul esas yönetmeliği,işyeri hekimleri yönetmeliği,eğitim kurumları ile ilgili yönetmelik..benim öncelik verdiğim konular.yangın,kimyasal,biyolojik,titreşim,.....
  6. Songül KAYA İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    50200
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Ya bu nasıl iştir bakanlık şunu bi netleştiremedi bir türlü şu işe bak.....
  7. Tuncay Aydın Etkinlik Grubu

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Antalya
    Sertifika Numarası:
    38443
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    KAMU-05070785451
    tedbirli olmakta fayda var.Tüzükler için açıklama gelmediği sürece sorumlu olacağız sanırım
  8. Bedriye Binbaşıoğlu İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Ben tüzükleri en sona bıraktım .
  9. Tuncay Aydın Etkinlik Grubu

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Antalya
    Sertifika Numarası:
    38443
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    KAMU-05070785451
    onun için bütün geçmiş soruları çözelim arkadaşlar.tekrar tüzük çalışmaya gerek yok
  10. Sait Aktaş Forum Yöneticisi

• Forum Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    41670
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    :::::::::
    Belli basli yonetmelikler one cikiyor. Ama bazi konularda yonetmeligin yetersiz oldugu yerler var.
    Bunu engellemek adina, bilgimiz olmasi bakimindan tuzuge goz atilabilir.