1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Asansörlerin kontrolü

Konusu 'Elle ve Mekanik Yük Taşıma' forumundadır ve Ömer Daşdan tarafından 16 Ekim 2013 başlatılmıştır.

 1. Ömer Daşdan İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  16875
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  İstanbul Destek OSGB
  Şimdi ben bir iş merkezinde asansörün periyodik kontrolünün olmadığını görüyorum, fakat risk analizini yaptığım bir firma bina içerisinde küçük bir ofis, ben bu işverene asansörün periyodik kontrolleri yapılmalıdır dediğimde cevabı çok açık. Benim sorumluluğumda mı diyor. İkinci bir seçenek olarak ofisi dikkate alıp asansörü check listime hiç almamalı mıyım
 2. Koray Pehlivanoğlu İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  32082
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  Serbest Çalışıyor
  Ben olsam asansörü chek listeme alır öneriler kısmına iş merkezine yönetimiyle asansör bakımı konusu görüşülüp düzeltilmeli yazarım. Sizin ana sorumluluğunuz ofistir. İş merkezi ayrı bir isg uzmanıyla kendi güvenliğini alsın (sizinle yapsalar süper olur :))