1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Asbest söküm uzmanlığı eğitimi ön başvurular başlamıştır

Konusu 'Bakanlık Duyuruları' forumundadır ve ISGforum.net tarafından 21 Nisan 2014 başlatılmıştır.

 1. ISGforum.net ISGForum Inc.

  • Site Yöneticisi
  haber.jpg

  "Asbest Söküm Uzmanlığı Eğitimi" yeterli talep olması halinde 9-13 Haziran 2014 tarihleri arasında yapılacaktır. İSGÜM tarafından yapılacak bu eğitime katılmak isteyen İş Güvenliği Uzmanlarının 5 Mayıs 2014 tarihi mesai bitimine kadar ön başvurularını internet üzerinden yapmaları gerekmektedir.

  Ön Başvuru Linki İçin Tıklayınız.

  Önemli Not:
  25/1/2013 tarihli ve 28539 sayılı Resmî Gazete’de yayımlanan Asbestle Çalışmalarda Sağlık ve Güvenlik Önlemleri Hakkında Yönetmeliğin 19 ve 20 nci maddelerine dayanılarak hazırlanan, 29.06.2013 tarihli ve 28692 sayılı Resmî Gazete’de yayımlanan Asbest Sökümü İle İlgili Eğitim Programlarına İlişkin Tebliğ'in 3.Maddesi gereğince, Asbest söküm uzmanlığı eğitimine katılmak için İŞ GÜVENLİĞİ UZMANLIĞI belgesine sahip olunması zorunludur.

  KAYNAK