1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Asbest söküm uzmanliği eğitimi boş kontenjan hakkinda duyuru

Konusu 'Eğitim Duyuruları' forumundadır ve Erkan Dündar tarafından 19 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    BOSKONTENJAN_17_28_16.jpg

ASBEST SÖKÜM UZMANLIĞI EĞİTİMİ BOŞ KONTENJAN HAKKINDA DUYURU

[​IMG]27-31 Ocak 2014 tarihlerinde yapılacak olan ASBEST SÖKÜM UZMANLIĞI eğitimi almak isteyenler için ve 9 (DOKUZ) kişilik kontenjan kalmıştır.

[​IMG]27-31 Ocak 2014 tarihlerindeki eğitimde bulunan boş kontenjanlar için eğitime katılmak isteyen İŞ GÜVENLİĞİ UZMANLARI, 23 Ocak 2014 Perşembe günü mesai saati bitimine kadar 0312 257 16 90 nolu telefondan 1307 dahili numarası ile iletişime geçerek kayıt yaptırabilirler.
    [​IMG]Eğitim ücreti: 1500 TL + %8 KDV= 1620 TL

Eğitim Ücretinin Yatırılacağı Banka Hesap No:
    İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ, DÖNER SERMAYE İŞLETMESİ
    Ziraat Bankası – Emek Şubesi
    Şube Kodu: 765 Hesap No: 40508311 5007
    IBAN: TR85 0001 0007 6540 5083 1150 07

Önemli Not: Eğitim ücretini yatırırken Eğitime Katılacak kişinin TC Kimlik Nosu ile birlikte Eğitime katılacağı tarihi (.../... / 2014 şeklinde) belirtiniz.

[​IMG]Eğitim ücretini yatırdıktan sonra kayıt için Dekont ve İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI belgesinin bir kopyasını sehmus.unverdi@csgb.gov.tr ve ismail.gonenc@csgb.gov.tr e-posta adresine yollayınız.

[​IMG]Eğitimler ÇASGEM Tesislerinde yapılacaktır. ÇASGEM Tesislerinde konaklama imkânı olup her odada çift yatak bulunmaktadır.
    Odalarda iki kişi kalındığı takdirde kişi başı oda ücreti: 30 TL(Kahvaltı dahil)’dir.
    Odalarda tek kişi kalındığı takdirde kişi başı oda ücreti: 50 TL(Kahvaltı dahil)’dir.
    Yemek ücreti: 7.5 TL (Öğle ve akşam yemekleri için ayrı ayrı olup günlük 15 TL)’dir.
    ÇASGEM Tesislerinde konaklama yapmak isteyenler Kenan BÜYÜKGÜZEL ile irtibata geçebilirler.

Kenan BÜYÜKGÜZEL:
    Telefon: (312) 527 51 33 – (312) 527 51 27
    GSM: (545) 384 97 00
    E-Posta: kbuyukguzel71@gmail.com

ÇASGEM: Çalışma ve Sosyal Güvenlik Eğitim ve Araştırma Merkezi
    Yunusemre Mah. Kübra Sok. No:1 Pursaklar / ANKARA
    E-Posta: casgem@casgem.gov.tr
    Santral: 0312 5941400 PBX
    Faks: 0312 5275123

KAYNAK
  2. Kürşat Olcay Kilim İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    37748
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    5 günlük eğitime 1500 TL +KDV ücret alıyorlar. Eğer üniversiteyi de aynı fiyata okusaydık, sınıfta kalmadan 5 yıl (140 hafta) 230 bin TL ederdi.

Sadece bir belge daha alacağım, sanki öncekileri alınca çok faydası dokundu. Kariyer.net'ten arattırdım içinde asbest kelimesi geçen 1 adet bile ilan yok.