1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .
  2. ISGForum Geliştiricileri - Haberler
    Paylaştığınız güncel haberlerin ana sayfa (portal) slideshow'da çıkmasını istiyorsanız, yüklediğiniz resmin ismi haber olmalı, uzantısı ise jpg olmalıdır. Örnek için ana sayfada ki haberleri inceleyebilirsiniz. Bunu uyguladığınız zaman haberleriniz ana sayfamızda otomatik olarak gösterilecektir.

SON DAKİKA!!! Asbest söküm uzmanliği eğitimi gruplar ve istenilen belgeler

Konusu 'Güncel Haberler' forumundadır ve Erkan Dündar tarafından 8 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    haber.jpg

ASBEST SÖKÜM UZMANLIĞI EĞİTİMİ GRUPLAR VE İSTENİLEN BELGELER

[​IMG]Katılımcı listeleri, başvuru tarihleri dikkate alınarak hazırlanmıştır.

[​IMG]Asil listede yer alan adayların 10 Ocak 2014 tarihinde mesai bitimine kadar eğitim ücretini(1500 TL + %8 KDV = 1620 TL) yatırmaları gerekmektedir.

Eğitim Ücretinin Yatırılacağı Banka Hesap No:

Ziraat Bankası – Emek Şubesi

Şube Kodu: 765 Hesap No: 40508311 5007

IBAN: TR85 0001 0007 6540 5083 1150 07

Önemli Not: Eğitim ücretini yatırırken Eğitime Katılacak kişinin TC Kimlik Nosu ile birlikte Eğitime katılacağı tarihi (.../... / 2014 şeklinde) belirtiniz.

[​IMG]Eğitime katılacak adayların eğitim ücretini yatırmaları ve eğitim ücretini yatırdıklarına dairBanka Dekontunu ve İş Güvenliği Uzmanı belgesinin bir suretini 10 Ocak 2014 tarihinde mesai bitimine kadar sehmus.unverdi@csgb.gov.tr ve ismail.gonenc@csgb.gov.tr e-posta adresine yollamaları gerekmektedir. Belirtilen tarihler arasında eğitim ücretinin yatırılmaması veya istenen belgelerin gönderilmemesi durumunda yedek listeden aday alınacak olup, eğitim ücretini yatırmayan ve gerekli belgeleri göndermeyen asil adayların başvurusu geçersiz sayılacaktır.

[​IMG]Yayımlanan asil listede boşluk olması durumunda, 10 Ocak 2014 tarihinde mesai bitiminden sonra boşluk adedi kadar yedek listeden adaylar web sitemizden duyurulacaktır. Yedek listede yer alan adayların eğitim ücretini 14 Ocak 2014 tarihinde mesai bitimine kadar yatırmaları gerekmektedir.

[​IMG]Eğitimler ÇASGEM Tesislerinde yapılacaktır. İlk eğitimler 25’er kişilik dört ayrı grup halinde yapılacaktır. İlk iki grup 20-24 Ocak, ikinci iki grup da 27-31 Ocak tarihleri arasında eğitime katılacaklardır.

ÇASGEM Tesislerinde konaklama imkânı olup her odada çift yatak bulunmaktadır.
    Odalarda iki kişi kalındığı takdirde kişi başı oda ücreti: 30 TL(Kahvaltı dahil)’dir.
    Odalarda tek kişi kalındığı takdirde kişi başı oda ücreti: 50 TL(Kahvaltı dahil)’dir.
    Yemek ücreti: 7.5 TL (Öğle ve akşam yemekleri için ayrı ayrı olup günlük 15 TL)’dir.
    ÇASGEM Tesislerinde konaklama yapmak isteyenler Kenan BÜYÜKGÜZEL ile irtibata geçebilirler.

Kenan BÜYÜKGÜZEL:
    Telefon: (312) 527 51 33 – (312) 527 51 27
    GSM: (545) 384 97 00
    E-Posta: kbuyukguzel71@gmail.com

ÇASGEM: Çalışma ve Sosyal Güvenlik Eğitim ve Araştırma Merkezi
    Yunusemre Mah. Kübra Sok. No:1 Pursaklar / ANKARA
    E-Posta: casgem@casgem.gov.tr
    Santral: 0312 5941400 PBX
    Faks: 0312 5275123

20-24 Ocak ve 27-31 Ocak Tarihlerinde Eğitime Katılacak Adayların Listesi İçin Tıklayınız.

KAYNAK
  2. Ersin Bozkurt Forum Yöneticisi

• Forum Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    43934
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Makina mühendisi
    eğitim fiyatı pahalı,özel sektör fiyatı olmuş :(
  3. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    ASBEST SÖKÜM UZMANLIĞI EĞİTİMİ
    YEDEK LİSTELER VE İSTENİLEN BELGELER

[​IMG]Katılımcı listeleri, başvuru tarihleri dikkate alınarak hazırlanmıştır.

İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ, DÖNER SERMAYE İŞLETMESİ

Önemli Not: Eğitim ücretini yatırırken Eğitime Katılacak kişinin TC Kimlik Nosu ile birlikte Eğitime katılacağı tarihi (.../... / 2014 şeklinde) belirtiniz.

[​IMG]Yedek Listeden Eğitime katılacak adayların eğitim ücretini yatırmaları ve eğitim ücretini yatırdıklarına dair Banka Dekontunu ve İş Güvenliği Uzmanı belgesinin bir suretini 15 Ocak 2014 Çarşamba günü mesai bitimine kadar sehmus.unverdi@csgb.gov.tr veismail.gonenc@csgb.gov.tr e-posta adresine yollamaları gerekmektedir. Belirtilen tarihler arasında eğitim ücretinin yatırılmaması veya istenen belgelerin gönderilmemesi durumunda adayların başvurusu geçersiz sayılacaktır.

[​IMG]Eğitimler ÇASGEM Tesislerinde yapılacaktır. İlk eğitimler 25’er kişilik dört ayrı grup halinde yapılacaktır. İlk iki grup 20-24 Ocak, ikinci iki grup da 27-31 Ocak tarihleri arasında eğitime katılacaklardır.

Odalarda iki kişi kalındığı takdirde kişi başı oda ücreti: 30 TL(Kahvaltı dahil)’dir.
    Odalarda tek kişi kalındığı takdirde kişi başı oda ücreti: 50 TL(Kahvaltı dahil)’dir.
    Yemek ücreti: 7.5 TL (Öğle ve akşam yemekleri için ayrı ayrı olup günlük 15 TL)’dir.
    ÇASGEM Tesislerinde konaklama yapmak isteyenler Kenan BÜYÜKGÜZEL ile irtibata geçebilirler.

Kenan BÜYÜKGÜZEL:

20-24 Ocak ve 27-31 Ocak Tarihlerinde Eğitime Katılacak YEDEK Adayların Listesi İçin Tıklayınız.

NOT: Ekli listede başvuru ücretini yatıran ve gerekli belgeleri gönderen adayların listeside bulunmaktadır. Kendi durumu ile ilgili bir yanlışlık olduğunu düşünen adaylar e-posta yolu ile iletişime geçebilirler.
  4. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    ASBEST SÖKÜM UZMANLIĞI EĞİTİMİ
    BOŞ KONTENJAN HAKKINDA DUYURU

[​IMG]20-24 Ocak 2014 ve 27-31 Ocak 2014 tarihlerinde yapılacak olan ASBEST SÖKÜM UZMANLIĞI eğitimi almak isteyenler için 4 (DÖRT) ve 12 (ONİKİ) KİŞİLİK KONTENJAN kalmıştır.

[​IMG]Anılan tarihlerdeki eğitimlerde bulunan boş kontenjanlar için eğitime katılmak isteyen İŞ GÜVENLİĞİ UZMANLARI,

[​IMG]20-24 Ocak 2014 TARİHLERİ ARASINDAKİ EĞİTİM İÇİN 17 Ocak 2014 (CUMA GÜNÜ) tarihi mesai saati bitimine kadar,

[​IMG]27-31 Ocak 2014 TARİHLERİ ARASINDAKİ EĞİTİM İÇİN 23 Ocak 2014(PERŞEMBE GÜNÜ) tarihi mesai saati bitimine kadar,

0312 257 16 90 nolu telefondan 1307 dahili numarası ile iletişime geçerek kayıt yaptırabilirler.
    [​IMG]Eğitim ücreti: 1500 TL + %8 KDV= 1620 TL

İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ, DÖNER SERMAYE İŞLETMESİ

[​IMG]Eğitim ücretini yatırdıktan sonra kayıt için Dekont ve İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI belgesinin bir kopyasını sehmus.unverdi@csgb.gov.tr ve ismail.gonenc@csgb.gov.tr e-posta adresine yollayınız.

Kenan BÜYÜKGÜZEL: