1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Asitleri kullanmak için onay alınması gerekiyormu.yoksa gerekli önlemler alınıp kullanılabilir mi?

Konusu 'Kimyasallar ile Çalışmada Emniyet' forumundadır ve Engin Kara tarafından 4 Şubat 2013 başlatılmıştır.

 1. Engin Kara İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  4971
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  SERBEST
  Ek'te nitrik asidin MSDS'ine göre hazırladığım bir analiz var. Acaba asitlerle çalışmada gerekli önlemler alınsa yeterli mi? Yoksa herhangi bir yerden onay falan alınması gerekiyormu?

  Ekli Dosyalar:

 2. Engin Kara İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  4971
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  SERBEST
  Meraba arkadaşlar kimyasal analizle ilgili bir fabrikaya MSDS'lere göre şöyle bi rapor hazırladım. Bu rapordaki eksik noktalarım varsa bana fikir verebilirmisiniz. Teşekkürler..

  Ekli Dosyalar:

 3. Murat Tosun İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  LTB - ÇAK GROUP
  teşekkürler üstad