1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Kaldırıldı Askeri işyerleriyle yurt emn. için grk. mad. imal ol. işyr. iş. drd. işyr. kpt. hk. yönetmelik

Konusu 'Mevzuat Kütüphanesi' forumundadır ve Talha Taflıoğlu tarafından 28 Şubat 2013 başlatılmıştır.

 1. Talha Taflıoğlu Gruplar Koordinatörü

  • Site Yöneticisi
  Sertifika Numarası:
  118179
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  ERPİLİÇ Entegre Tesisleri
  ASKERİ İŞYERLERİYLE YURT EMNİYETİ İÇİN GEREKLİ MADDELER İMAL OLUNAN İŞYERLERİNDE İŞİNDURDURULMASINA VEYA İŞYERLERİNİN KAPATILMASINA KARAR VERMEYE YETKİLİ KOMİSYONUNYAPISI, ÇALIŞMA ŞEKLİ VE ESASLARI HAKKINDA YÖNETMELİK
  Resmi Gazete Tarihi: 11.01.1989 Resmi Gazete Sayısı: 20046

  Kapsam

  Askeri İşyerleriyle Yurt Emniyeti İçin Gerekli Maddeler İmal Olunan İşyerlerinin Denetim ve Teftişi Hakkında Tüzüğün 2/b fıkrasında yer alan (2/a fıkrası dışında kalan askeri işyerleri ile yurt emniyeti için gerekli maddeler imal olunan) işyerlerinde işin durdurulmasına veya işyerinin kapatılmasına karar vermeye yetkili komisyonun yapısı, çalışma şekil ve esasları, bu Yönetmelikte gösterilmiştir.

  Kaynak: Mevzuat Bilgi Sistemi

  Ekli Dosyalar:

 2. Anıl Keskin Haber Grubu

  • Haber Grubu
  Sertifika Numarası:
  92297
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman