1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Askerlik borçlanmaları sayılmamışşş

Konusu 'Diğer Duyuru ve Etkinlikler' forumundadır ve Hakan DENİZ tarafından 29 Kasım 2013 başlatılmıştır.

 1. Hakan DENİZ İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  5332032232
 2. Cem Koray YAGCİ İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  Uzman Adayı
  Arkadaşlar size bir sorum olacak sigorta başlangıç tarihim 2008'in 4. ayı ve 2 gün yatmış. 2011'in 8.ayından itibarende düzenli yatıyor bu süreçte sadece 3 ay raporluydum ve pirim gün sayım 762. Sorum şu ki, 2008'in 4. ayı ile 2011'in 8. ayı arasını dışarıdan yatırsam olur mu ?
 3. umutözcan İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  68076
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  olmaz, geçmişe dönük prim ödemesi diye bir şey söz konusu değil. Ancak askerlik yaptıysanız onu borçlanırsınız o da kabul mü değil mi o da belli değil.
 4. YÜKSEL SARIÇAM İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  3584
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Ya kafam karıştı, öğleden sonra gidip baş vuracağım. normalde 2998 gün prim vardı. Ayrıca 72 gün ortak yatırılmış. Doğal olarak kaldı 2926 gün prim. Gittim 75 gün askerlik primi yatırdım SGK gözüken oldumu 3073. çık bundan ortak 72 yi . Kaldımı sana 3001. Bakalım A olduk mu olmadık mı? Neticeyi öğleden sonra yazarım.
 5. Cem Koray YAGCİ İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  Uzman Adayı
  Tamamda askerlikte geçmiş o zamanda çalışmıyordum ben askerden sonra çalışmaya başladım dolayısıyla o zaman yattı sigortam.
 6. emrahakb İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  6482
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  askerlik borçlanması yapıp başvuru yapabilen var mı
 7. mehmetakcakaya İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  BENDE ASKERLİK BORÇLANMASI YAPTIM, HALA HATA VERDİĞİ İÇİN OLUP OLMADIĞINI ANLAYAMIYORUM... DİLEKÇE GÖNDERECEKSEK PAYLAŞIN HEP BERABER GÖNDERELİM...
 8. _kaanmert İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  Diğer Belge
  Benim bir sorum olacaktı arkadaşlar bilgisi olan varsa cevaplar mı? ben askerlik borçlanması sayılmadığı için sınava giremedim. sadece 45 gün ie kaçırdım. ama şimdi 1500 günü geçti. bir sonraki sınav için benim durumumdakilere bir hak verecekler mi? yani şubattaki sınav için