1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Aslaner mühendislik: iş güvenliği mühendislik hizmetleri - bütünleşik çözümler

Konusu 'Firmalar ve Tanıtım Alanı' forumundadır ve Zafer Eraslan tarafından 20 Nisan 2014 başlatılmıştır.

 1. Zafer Eraslan İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  44762
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  ASLANER MÜHENDİSLİK
  ASLANER MÜHENDİSLİK MÜŞAVİRLİK VE DIŞ TİCARET kurucusunun 25 yılı aşkın çalışma hayatında edindiği birikimi yenilikçi bir vizyonla yorumlayarak, mevcuttan ileri, işe yarar, bütünleşik çözümler üretmektedir.
  Mühendisliğin 4 farklı, ama birbirini tamamlayan alanında hizmet sunuyoruz:
  Ürün Geliştirme: Yenilikçi ürün ve iş geliştirme çok yönlü ve uzun soluklu süreçleri planlama ve kontrol etme gereği ile diğer tüm çalışmalarımızı destekleyen önemli bir uzmanlığımız. Ürün geliştirme süreçlerinde edindiğimiz tecrübeleri yenilikçi ürünler, sistem çözümleri ve bütünleşik uygulamaları oluştururken fazlası ile kullanıyoruz.
  Tesisat Mühendisliği: Hem bina, hem de sanayi mekanik ve elektrik tesisatlarını projelendiriyoruz. Çalışmalarımızı BIM (Bina Bilgi Yönetimi) ortamında yürütüyoruz. İleri seviye mühendislik hesap programları ile kritik ve zor noktaları çözümlüyoruz. Böylece uygulanabilir bina veya tesis taslağından başlayarak tasarım, imalat ve işletme süreçlerini birbirine bağlıyor, yapılan yatırımın sürdürülebilir olmasını sağlıyoruz.
  Enerji Yönetimi: Hem binalarda, hem de sanayide enerji yönetimi yapıyoruz. Enerji etütleri yapıyor ve VAP (Verimlilik Artırıcı Projeler) hazırlıyoruz.
  İş Güvenliği: A sınıfı iş sağlığı ve güvenliği hizmetleri veriyoruz. Risk değerlendirme ve özellikle risk kontrolü ve risk yönetimi yapıyoruz. Uzmanlık alanımız yenilikçi teknolojilerin araştırılması, uygulama imkanlarının çözümlenmesi, mühendislik tedbirlerinin tasarımı, temini ve uygulamasıdır.
 2. Serkan Sü İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  A Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  Gemi İnşa A.Ş.
  bu nedir şimdi?
 3. Zafer Eraslan İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  44762
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  ASLANER MÜHENDİSLİK
  Anlamama yardımcı olursanız memnun olurum. Bu tür platformlarda pek tecrübem yok. Slmlar