1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .
 2. ISGForum Geliştiricileri - Haberler
  Paylaştığınız güncel haberlerin ana sayfa (portal) slideshow'da çıkmasını istiyorsanız, yüklediğiniz resmin ismi haber olmalı, uzantısı ise jpg olmalıdır. Örnek için ana sayfada ki haberleri inceleyebilirsiniz. Bunu uyguladığınız zaman haberleriniz ana sayfamızda otomatik olarak gösterilecektir.

Atık çukuruna düşen sudenaz yaşamını yitirdi

Konusu 'Kaza ve Olay Haberleri' forumundadır ve Ruşen Bekalp tarafından 2 Aralık 2013 başlatılmıştır.

 1. Ruşen Bekalp İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  Uzman Adayı
  Atık Çukuruna Düşen Sudenaz Yaşamını Yitirdi

  MUĞLA’nın Seydikemer İlçesi’ndeki zeytinyağı fabrikasında zeytin sıktıran anne- babası Emine ve Cemil Alancı’yı beklerken fabrikanın atık toplama çukuruna düşen 9 yaşındaki Sudenaz, yaşamını yitirdi. Üzerini kaplayan zeytin tortusu nedeniyle karanlıkta fark edilmeyen çukurun çevresinde güvenlik önlemi alınmaması, Alancı ailesini isyan ettirdi.
  Seydikemer’in Gerişburnu Mahallesi’ndeki Şifa Zeytinyağı Fabrikası’ndaki olay, dün saat 20.30 sıralarında meydana geldi. Fethiye Belediyesi’nde görevli kamyon şoförü Cemil Alancı, eşi Emine ve kızı Sudenaz ile birlikte fabrikaya zeytin sıktırmaya gitti. Sıkma işlemi sırasında babasının yanından ayrılarak fabrika çevresinde gezintiye çıkan Sudenaz Alancı, fabrikanın bitişiğindeki sıvı zeytinyağı atıklarının toplandığı 2.5 metre derinliğindeki çukuru fark etmedi. Adımını attığı anda güvenlik önlemi bulunmayan çukurdaki balçık kıvamlı suya düşen Sudenaz, suya gömüldü.

  http://onedio.com/haber/atik-cukuru...şen Sudenaz Yaşamını Yitirdi&utm_medium=tweet
 2. Ahmet A. İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  57070
  Uzmanlık Sınıfı:
  A Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  Teknik Öğretmen
  Çok acı bir olay, işverenlerin ve biz igu ların bundan çıkaracakları önemli dersler olmalı.. ancak ebeveynler desütten çıkmış ak kaşık değiller