1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Atıksu arıtma tesislerinde acil durum planı

Konusu 'Acil Durum Faaliyetleri' forumundadır ve Uzman Asuman tarafından 9 Şubat 2015 başlatılmıştır.

 1. Uzman Asuman İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Bir termik santralın atıksu arıtma tesisi için acil durum planı üzerinde çalışıyorum. örnek çalışmalarınız varsa paylaşımda bulunur musunuz. santralın var ama danışmanlık şirketi ayrıca istedi. her bölüm için ayrı ayrı yapmamız daha uygun olacağa benziyor.
 2. Hüseyin Çitçi Acil Durum Yöneticisi

  Uzmanlık Sınıfı:
  Diğer Belge
  9 eylül üniversitesince hazırlanmış bir metin ekte mevcut. Umarım yol gösterici olur.
  Yerleşkeyi çevresiyle beraber , vaziyet planı dahilinde ele alacağınız gibi, her bölümü (mekanik olarak değerlendirin) çamur havuzları ayrı, çökeltme havuzları ayrı, ince ızgaralar ve idari yapılar , bağımsız birer ünite olarak düşünün. Çamur havuzlarının mevkiinde bulunan kiş/ekip nasıl tahliye edeceksiniz? proje/fotoğraf/yerinde inceleme ile çok başarılı bir plan hazırlayabileceğinizi umuyorum.
  tüm soru ve görüşlerinizi, ufak büyük demeksizin sormaktan çekinmeyiniz.

  saygılar , iyi çalışmalar

  Ekli Dosyalar:

 3. Uzman Asuman İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Evet bu güzel bir rehber bende de var üzerinde çalışıyorum ilginize teşekkür ederim..
 4. Rezzak Aydın İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  A Sınıfı Uzman
  Çamaşırhane veya halı yıkama tesisleri için atık su arıtma çalışması projesi hakkında araştırma yapıyorum kaynak arayışı içindeyim yardımlarınızı bekliyorum
 5. Cansu Bekiroğlu İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Asuman Hanım,

  Yaptığınız çalışmayı paylaşabilir misiniz?