1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Atik izleme formu

Konusu 'Çevre Yönetim Sistemi (ISO 14001)' forumundadır ve Taner Karaçaylı tarafından 26 Aralık 2012 başlatılmıştır.

1. Taner Karaçaylı İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Hat Boru
    Çevre Yönetim sistemlerinde kullanabileceğiniz çalışma ekteki gibidir.

Ekli Dosyalar:

2. betulkorkut İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    merhabalar bu konu ile ilgili size bir sorum olacaktı. ben daha kalite konusunda yeniyim bir firmanın atık yönetim listesi hazırladım ama bu liste ne zaman doldurulmalıdır. firma daha denetimden yeni geçecek. sorumu cevaplarsanız çok sevinirim
  3. Samet Kılıç İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    110245
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Atık İzleme Formu, teslim ettiğiniz atıkları işlemeniz için kullanılır. buraya işlemenizin sebebi farklı yerlere farklı özelliklerdeki atıkları teslim ettiğinizde elinizde farklı formlar oluşabilir. takibin tek bir formdan yapılabilmesi için bu formu kullanmanız ve güncel tutmanız lazım. Bu formdaki bilgilere daha sonra YGG toplantılarında, Çevre Kurulu toplantılarında ve gelecek yıla dair hedefleri belirlemenizde ihtiyacınız olacak.
  4. betulkorkut İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    teşekkür ederim. peki ben hangi tarihten itibaren bu atık çıkışlarını göz önüne alarak doldurmalıyım. mesela son 6 ay mı veya 2014 yılı boyunca olanları mı?
  5. Samet Kılıç İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    110245
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Yönetim Gözden Geçirme Toplantılarını hangi periyotta yapıyorsanız (genelde yıllık olur, Kalite El Kitabınızdan Kontrol edebilirsiniz) o periyotta yapmanız lazım. Ancak ; 2015 yılı çevre hedeflerinizde atıklar ile alakalı hedef belirleyecekseniz mantıken 2014 verilerine ihtiyacınız var. Yoksa geçerli bir hedef koyamazsınız. Elinizde 2014 ün kayıtları varsa tümünü işlemeniz yararınıza olur.
  6. betulkorkut İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    çok teşekkür ederim.