1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Atik madeni yağ geri dönüşüm tesisi risk değerlendirmesi hk.

Konusu 'Risk Değerlendirmeleri ve Yönetimi' forumundadır ve Mustafa Ertan tarafından 27 Mart 2013 başlatılmıştır.

1. Mustafa Ertan İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Arkadaşlar merhaba,

Atık madeni yağ geri dönüşüm tesisleri risk değerlendirme ile ilgili örnek çalışması olan var mı?

Teşekkürler..
  2. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    işletme kontrolü ve denetimi sonrasında çekmiş olduğun resimleri burda paylaşsan asıl o zaman yardımcı olabiliriz..normal de örnek çok...kendi şablonunu oluştur ve prosesi çöz faaliyet alanlarını belirle gerisi kendiliğinden gelir..
  3. Mustafa Ertan İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Erkan bey, ben risk analizi nasıl yapılır diye sormuyorum. Elbette herkesin kendine göre bir şablonu var ve o önerdiğiniz şeyler hiç bilgisi olmayan birinin bile risk analizi yaparken izleyeceği yoldur. Forumun amacı paylaşmak ve birbirimizden feyzalmaktır. Burada paylaşılan risk değerlendirme çalışmaları boşuna değil...
  4. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    katılıyorum..kızma yav..geçenlerde bir risk analizini şablon olarak kullanın diye bir çalışma başlatmıştım,adamın biri çıktı dediki o risk analizini ben biliyom yok fslsn filsn ben ettim ben buldum diye bende dedim ki zaten ben şablon olrak üzerinde çalışma yapılabilir ve geliştirilebilir diyede cevap vermiştim..risk değerlendirme yönetmeliği çıkmadan önce yapılan risk değerlendirmeler benim için bir şey ifade etmiyor ve kullanmıyorum zaten kendi dökümantasyonumu oluşturdum ve her iş yeri için farklı şablon ve farklı yöntemler geliştirmeye başladım..maksadım şu burda ki dökümanlar bir nevi örnektir sizler bu örneklerden daha iyisini yapın derdim bu yönünde bazı dinazorlar bunu çekemiyor yada anlamıyorlar..arkadaşlar daha iyisini yapın..risk değerlendirme yönetmliği önünüzde duruyor rehberin ta kendisi..
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 27 Mart 2013 ---
    sektörü çakallara üç kuruşçulara bırakmayın..
  5. Mustafa Ertan İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Estağfurullah...Anlıyorum demek istediğinizi. Risk değerlendirme yönetmeliği dediğiniz gibi iyi bir rehber ama sektörsel detaylar var tabi.